Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertetek olyan embert,...

Ismertetek olyan embert, akivel szemben szörnyen ellentmondásos érzéseitek voltak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mostani főnököm (nő).
2020. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Inkabb elkerultem vegul

Nem tudtam vele mit kezdeni

2020. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy másoknak én vagyok ilyen ellentmondásos személyiség. Többször is megkaptam már, hogy nem tudnak hova tenni. 1x nagyon kedvel 1x meg kifejezetten utál. Nem gondolom, hogy ez rossz dolog szerintem mindenkinek vannak ilyen ismerősei.. Ha nincs akkor lehet, hogy te vagy az.
2020. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját magam.
2020. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem kapcsolatban vannak másoknak ilyen érzései. Csalódások sorozata vagyok. Hol kellemes, hol kellemetlen. Sosem azt kapják, amire számítanak a skatulya alapján, ezért rendszerint nem tudnak velem mit kezdeni. Pedig esküszöm, nem direkt csinálom.
2020. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem velem kapcsolatban vannak ilyen érzései az embereknek.
2020. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!