Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes transzneműek, vagy transzvesztiták jobban adnak magukra mint a lányok?

Figyelt kérdés
Elfigyeltem már nem mostani téma. Azok a fiúk férfiak akik transzneműek lettek azaz "nők". Azok magassarkúba járnak, szoknyát hordanak, kiszedik az orrszőrüket, bajszukat, esetleg festik is magukat, és az arcuk cuki nem az az ápolatlan. Hosszú a hajuk és szép. Értitek. Néhány lány pedig hogy is mondjam, baseball sapka, fiús ruhák, terepmintás vadászos rucik. Illetve ilyenekről beszélnek közösségbe (ezek a nagyobb szájúak) Mennem kell fingani stb. Jah és a lábukat is keresztbe teszik a transzik sokkal kifinomultabbak. Mondom ezt lányként. Tehát senkit sem szeretnék megsérteni. (Azt kérném hogy a válaszok attól függetlenül érkezzenek, hogy aki esetleg transzfób az is a kérdésre válaszoljon köszönöm) tehát a kérdés mi lehet az oka illetve mi a véleményetek arról hogy még ők is jobban nőiesek. (tehát itt most nem arra vagyok kíváncsi hogy elfogadjátok e hanem hogy hogyhogy többet adnak magukra. Köszönöm

2020. nov. 22. 13:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
#10 Pedig elmondása szerint nagyon sok kuncsaftja van, többnyire házas emberek ráadásul. Nyilván nem lehet tudni mennyi igaz ebből, de valamiből mégis csak megél. Gyomorforgató. És nem, nem az, hogy transzi, hanem az, hogy erre van igény és néhány ember ezt normálisnak is tartja.
2020. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
40%

A legnagyobb problema magaval a kerdessel es jonehany valasszal, hogy a lathato transznemuekbol indul ki. Azokbol a transznemuekbol, akikrol elso ranezesre latszik, hogy milyen nemunek szulettek.


Nyilvan, akirol latszik, hogy transz, arrol meg lehet mondani, akirol meg nem, arrol fel se tunik az utcan senkinek, hogy transz. Aztan emiatt a koztudatban a transznemu no = olyan noi ruhaba oltozott maszkulin testfelepitesu/arcu szemely akirol latszik, hogy biologiailag ferfi.


Pedig ez nem igy van. Transz no vagyok, de senki meg nem mondana, ha meglatna a buszmegalloban vagy beallna mogem a sorba a boltban. Pont amiatt, mert nem ugy nezek ki, mint, ahogy a koztudatban egy transz no kinez. 170 cm es 58 kg vagyok, a cipomeretem 39, arcra sincsenek ferfias vonasaim, illetve a majdnem 2 eves hormonterapia is sokat segitett mind arcban es testalkatban. Nem oltozkodok sem kihivoan es sminkelni sem sminkelek tulsagosan, sot ha csak a boltba ugrok le akkor semmit nem kenek magamra, meg alapozot sem. Onnan tudom, hogy nem latszik meg rajtam a transznemuseg, hogy illetlen megjegyzesek kapok a ferfiaktol, hogy csini vagyok viszont olyat banto, serto megjegyzest egyet sem. Pedig ha latni lehetne rajtam, elobb-utobb biztos talalkoznek olyan ferfival aki beszolna emiatt.


Azt kellene megertenie sok embernek, hogy attol meg, hogy csak azokat ismeri fel transznak akikrol 2 km-rol latszik, hogy azok, nem minden transz ember ilyen. Minden egyes felismerheto transz emberre szerintem jut 2-3, akirol nem lehet megmondani.

2020. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%
#11 De nem azért mert igényes vagy szép hanem mert transzi, és emiatt nem átlagos. Az embereket izgatja, ami különleges, és egy olyan prostinak aki valamiben eltér az átlagtól mindig sok kuncsaftja lesz, akkor is, ha egy igénytelen drogos hulladék. Sok férfiprosti direkt transzinak hazudja magát, hogy több ügyfelük legyen és több pénzt elkérhessenek. Néhányan Bishről is úgy gondolják, hogy igazából nem is transznemű, csak a több kuncsaft meg a felár miatt állítja ezt, aztán már lassan tényleg elhiszi magáról.
2020. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%

12, eddig soha nem láttam olyat akin ne látszott volna. Persze vannak fokozatok, az az egyik véglet amikor valaki totál férfias akármit is csinál magával, de olyan viszont nincs hogy ne látszódjon. Hányszor futottam már olyan cikkekbe hogy "wow, senki nem mondaná meg ezekről a lányokról hogy melyikük született valójában férfinak"... Belekattintottam és ordított a képről hogy melyik, teljesen egyértelmű akkor is ha feminin.

Van pl az az Angéla, nem jut eszembe a vezetékneve. Ő azért elég nőies, nem az a borostás-parókás pasi kategória. Ő nagyon régen él így, teljesen beilleszkedett nőként. De ennek ellenére is ordít róla, nem tudom megmondani hogy miért, mert közben elismerem hogy nőies.

2020. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
Ezért utálom az ilyen fajtákat
2020. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%
12: azért, mert néhány ismerősöd nem akar megbántani, hidd el, hogy látszik rajtad, hogy pasi vagy.. minden transzon látszik.
2020. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

Ja, gondolom legutoljara amikor tankoltam a benzinkuton a kutas azert dicserte meg a szoknyamat, mert orditott rolam, hogy biologiailag ferfi vagyok :)


De latjatok? Azt hiszitek, hogy mindegyik transzrol megmondjatok, hogy az, mert akirol latszik, arrol latszik, akirol meg nem, arrol nem, aztan ebbol azt szuritek le, hogy minden transzrol latszik.

2020. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%
Hány évesen kezdted az átalakításodat?
2020. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nos. Smink valóban nem kötelező egy csinos nőies lány vagy nőnek. De azért az ORRSZŐRÜKET ÉS BAJSZUKAT ki lehetne szedni. Sejtettem hogy a sminknél ragadtok le. Én kapásból, mint ahogy az egyik válaszoló is ismerek kB 5 személyt akinek még mindig ott virít a bajuszka (főleg fekete) az orra alatt, és kikandikál az orrszőrre. Jah és lányok /nők. Meg persze strandon is láttam már szőrös hónaljú, és lábú csajokat ill nőket. Emlegették. És ezek megvannak elégedve magukkal.
2020. nov. 22. 18:50
 20/29 anonim ***** válasza:
68%

És legyenek is megelédegve! Ki mondja meg hogy kötelező borotválkozni? Te?

Mindenki hordja úgy a szőrzeteit ahogy kényelmes neki.

A szőr nem nőies? Akkor miért van minden nőnek gyárilag? Basszus, mert emberek ők is, és a természet ugyanúgy szőrösen hagyta őket itt-ott mint a férfiakat. Csak bejött a szép új világ ahol a nő szégyenkezhet egy olyan dolog miatt ami teljesen természetes rajta is, ahogy a férfin is.

2020. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!