Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy már nem is...

Az normális hogy már nem is kell elsősegélyből tanulnom de még mindig nézni akarom a videókat?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen elarning képzésen voltam már le vizsgáztam meg van a kis kártya de még mindig szívesen nézem. Nem mobil barát a képzés de én felvettem a videókat és mobilra is rá raktam. Miért van ez? Amúgy nem szeretem ezt tanulni de olyan jók a videók.

2020. nov. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet éhezel a hasznos tudásra :D Egyik szaktársam is amióta elvégezte az eü vizsgát kapott rá a témára, ő már konkrétan mindent is tud, ha megsérülnék az életemet rábíznám akár. Pont ezért is gondolkodik ő a mentőtisztin.

Lehet megtaláltad a hivatásodat? :D

2020. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is videókból és internetről tanultam meg sokmindent. És mindezt még akkor amikor nem volt olyan, hogy elsősegély vizsgázom kellett. Az alapja az volt, hogy egy rendezvényen volt bemutató ahol ambu babán mutatták be az újraélesztést, illetve ki is lehetett próbálni. Egy következő ilyen rendezvényen már konkrétan olyan kérdéseket tettem fel, hogy a mentős külön elmagyarazott dolgokat nekem. De ennek ellenére nem kerültem erre a pályára. Akkor valamiért érdekelt.
2020. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kettő esemény között én is videókat néztem, cikkeket olvastam stb
2020. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!