Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősegély vizsga miatt...

Elsősegély vizsga miatt normális az idegesség, feszültség?

Figyelt kérdés

Egyszer már elhasaltam, akkor el sem kellett volna mennem munka után, mire rám került a sor, nem is ott volt a gondolatom, egy olyan egyszerű tételt húztam amit 1 mondatban el lehetett mondani, én mégis teljesen mást mondtam.

Abba belekötött az egyik vizsgáztató hogy orrba fújtam, ezzel sem vagyok tisztában, van aki szerint szájból szájba elfogadott.


2018. okt. 16. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen szintű számonkérés miatt nem érdemes izgulni. De ha esetleg mégis elájulsz az idegességtől, lesz, aki elsősegélyben részesít.
2018. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Az orrba fújással semmi gond nincs, ha az állat felemeled - a szájat becsukod.

Teljesen normális, ha izgulsz, főleg, ha amúgy is izgulós vagy. Azért próbálj meg a feladatra koncentrálni akkor is, ha fáradt vagy.

2018. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nevettess már 14 évesen pöccre ment az egész :/
2018. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nemrég vizsgáztam, nekünk csak a szájból szájba befúvást fogadták el. Nem kell izgulnod, ha felkészültél. Meg mondhatsz bármit, ha jól meg tudod magyarázni, miért?
2018. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsősegélyen csak a teljesen sötétek buknak meg, akik a szelíd rávezetést se hajlandóak követni.
2018. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szörnyen izgulós vagyok. Legyél határozott, ha biztos vagy az igazadban. Mert igen, az orrbabefújás is elfogadott (ha az előttem leírtak szerint csinálod).

Bízz a tudásodban, menni fog :)

2018. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!