Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vigyázat! Provokatív kérdés...

Vigyázat! Provokatív kérdés következik. Ha nem bírod most, akkor inkább ne olvasd el. Piti kérdés, de mégis hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Állítólag a "keverék" emberek gyönyörűek, két különböző nemzetiségű/rasszú ember gyerekei szebbek, egészségesebbek. Elvileg a magyar is egy "kevert" nép úgymond, mert már talán egyikünk sem mondhatja el magáról azt, hogy tiszta magyar. Mégis nagyon sok a beteg gyermek, beteg felnőtt és uram bocsá, csúnya emberekből is nagyon sok van, és szellemileg visszamaradottakból is. Ez hogyan lehetséges, ha elvileg egy nagyon okos, szép és sikeres, kevert genetikájú nép vagyunk?
2020. nov. 25. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem mostanában történt a keveredés.

Egy magyarnak valószínűleg szép gyereke lenne egy afroamerikaval. Szebb, mint egy másik keverék-magyarral.

2020. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A keverékeket arra értik, hogy egy generációban keveredik két külön rassz. Nem arra, hogy X generációval korábban milyen a rokonság.
2020. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
A magyar egyébként nem kevert nép, de szerintem a "keverék" emberek a legrondábbak és legostobábbak.
2020. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Én nem ezt tapasztalom a környezetemben.
2020. nov. 25. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy faj vagyunk. Rengeteg a fajra, és nem rasszra jellemző betegség. Akármilyen keverék az ember, akkor is ember marad, és a fajra jellemző betegségek megmaradnak. Ugyanúgy létezik szellemileg visszamaradott fehér, ázsiai, és néger. Hiába keverjük, ha minden rassznál létezik a betegség. A fejlődési rendellenességek, és rengeteg egyéb genetikai betegség is az egész fajt érinti.

Mutációk, fejlődési rendellenességek, születési komplikáció (mint pl.: oxigénhiány), és örökölt betegségek is ugyanúgy maradnak, attól, hogy két fajtát keverünk.

Sőt akár egészséges(nek tűnő) embereknek is lehet beteg gyereke. A gyerek rejtett genetikai betegséget örökölhet, felléphet mutáció stb.

Az meg, hogy ki csúnya, és ki szép relatív.

2020. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván. Csak nekem volt egy elképzelésem...
2020. nov. 25. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem erősen szubjektív kijelentés hogy a felverek szépek. Vagy a médiában látott felverekbol indul ki - de a mediaban mindenki szép, karcsú és tökéletes a fogsora.

Én személyesen meg nem találkoztam szép "felverrel".

2020. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy a magyar kevert nép lenne, nem igaz. Valamilyen szinten minden nép kevert, nincs olyan népcsoport, akik soha nem érintkeztek kívülállókkal, de azért azt nem mondhatjuk, hogy mi "kevertebbek" lennénk az átlagnál.

Sajnos itt gyk-n sok az önjelölt történész-genetikus-néprajzkutató, ezért sok hülyeség hangzik el, mint a kérdésed is.

2020. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos úgy tűnik, hogy inkább beképzelt, sunyi, hazug a magyar. Kérkedik itt a nem létező tulajdonságaival.
2020. nov. 26. 09:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nekem nem úgy tűnik. Szerintem csupa helikopterből áll, akik kivetelesek és minden más magyart sunyinak hazugnak és bekepzeltnek tart.

Egyébként kihagytad meg hogy depressziós és irigy is. 😘

2020. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!