Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár év távlatából ki hogyan...

Pár év távlatából ki hogyan éli meg, hogy abbahagyta a vállalkozását? Kudarc, státuszvesztés, vagy megkönnyebbülés?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Is is
2020. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En külföldön voltam vallalkozo.mivel hazajöttem meg kéne szüntetnem a céget de tölem nem fogadjàk el a megszüntetést csak kizarolag megbizott könyvelötöl. Mivel nem járok külföldre es eddig egy magyar könyvelö sem volt erre képes most engem inkabb ez zavar kicsit. Szoval ilyen érzés.

Adobevallàs is igy persze kanyarban nincs.

Kb 5 éve vagyok itthon igy. Külföld még nem jelzett hogy köröznének adocsalàs vagy akarmi miatt.

2020. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyvelőirodám volt, 15 év után felszámoltam, és megkönnyebbültem. Most cégnél dolgozok, a 8 óra az tényleg 8 óra, a hétvége pedig hétvége.
2020. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel kb tizedannyi stressz mellett jóval többet keresek most alkalmazottként, így nekem kifejezetten előrelépés volt vállalkozóból alkalmazottá válni.
2021. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!