Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foghatom másképp a...

Miért foghatom másképp a ceruzát (meg a hasonlókat), mint mások?

Figyelt kérdés

Elvileg így kell (nem?):

[link]


Én viszont így szoktam:

[link]



Az internetől tudtam meg, hogy elvileg rosszul fogom.


3 ujjal (1-el támaszva, és 2-vel fogva) nem tudok rendesen írni. 1-el támasztom, s 3-al fogom.

A szépírásom 4.-től a nagyon rossz és a közepes közt ingadozik.

Nagyon gyorsan tudok írni, ha kell.

A rajzolással nincs gond.



[Igen, tudom, hogy a körmöm kicsit el van nőve, da ha reszelem, akkor festeni is szeretném, arra meg mostanság nincs valami sok időm...]



2020. nov. 26. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fogom, mint te :) Valószínűleg nem szóltak ránk az iskolában. Otthon meg velem sose tanultak, gyakoroltak, és így szoktam meg. Nekem mondjuk szép a kézírásom. Szóval nem a tartáson múlik. Sokan írnak rondán azok is, akik szabályosan tartják.
2020. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én ennél is furábban fogom, nem írok kimondottan szépen, de olvasható és így tudok gyorsan

így rögzült, máshogy nem is menne, csak bénázva

gondolom nálad is ez a helyzet

szerintem teljesen mindegy amúgy, hogy hogyan fogod, amíg az neked kényelmes és olvasható lesz a végeredmény

2020. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy fogom, ahogy te 😀 Nem ismerek olyat, aki úgy fogja, mint mi, szóval örülök 😄 Viszont nekem nagyon szép a kézìrásom. De hogy miért fogom másképp, mint elvileg kell, az rejtély:) Próbáltam a rendes fogást, de nem tudok rá átállni, szóval így 32 évesen szerintem már mindegy.
2020. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogom, ahogy te. Szépen írok, és a rajz az erősségem.


Egyébként nagyon szépek a körmeid!

2020. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ennél is bénábban fogom. De úgy rögzült be, nem tudok és nem is akarok már semmit tenni ellene. Amúgy nekem is szép az írásom, szóval nem ettől függ.
2020. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!