Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Berki Mazsi szép nő? Kinek mi...

Berki Mazsi szép nő? Kinek mi a véleménye? Szerintem szép.

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 17:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miert kell ilyen szavakkal bántani? Azért elég durva hogy a természetes szépségű nőket ilyen jelzőkkel illetik. Miért lenne csúnya? Mert nincs szétműtve az arca, felfujva a mellei? Vallaja önmagát! És azért a csúnya baromira nem itt kezdődik szerintem...
2020. nov. 27. 08:15
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor minek kérdezed mások véleményét, ha nem tetszik, hogy nem értenek veled egyet?

Senki nem bántotta!

2020. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Vállalja önmagát??? Ne röhögtess!

Ezért kitüntetés jár neki, vagy valami különleges dolgot vitt véghez ezáltal?

Nők milliói “vállalják önmagukat” a te logikád alapján.

Szerintem ne itt kerdezgess ilyeneket, hanem menj az insta oldalára bókolni, mert ízlések és pofonok, és nem mindenki fog veled egyetérteni. Sőt úgy látom a válaszok alapján, hogy elég kevesen

2020. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Szerintem se szép, maximum a fogai. De amilyen eröltetetten vicsorog sokszor, azt se mondanàm.

Semmi nőiesség és ízlés nem szorult bele sajnos. Ellenben folyamatosan majmolja a férje exét.

2020. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem helyes, de szörnyen ízléstelen szegény :/
2020. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem dekoratív Mazsi, de nem szép. Ahhoz hogy jól nézzen ki, nagyon sok cucc kell neki. A szépség, hogy valaki mennyire elégedett önmagával belülről jön és Mazsi belülről nagyon üres.

Műkörmös, fodrász, műhajak, póthajak felvarratása, botoxoltatás, ajakfeltöltés, márkás ruhák, állandó fotóztatás és a fotózások folyamatos megosztogatása, visszaigazoláskeresés, hogy ő mennyire szép és mennyire ragyogó. Ez tölti ki a napjait, meg Breki semmi más.

Nem tudom, hogy fog ebbe passzolni egy terhesség (amitől teljesen formátlanodik a nő, a szülés után pláne, utána a szoptatás ami szintén megváltoztatja az alakot).

Szerintem Mazsi meg Breki addig voltak összhangban ameddig meg nem érkezett a trónörökös. Nem adok ennek a kapcsolatnak 3 évet se.

Breki egy fel nem nőtt szeretethiányos, vásott kiskölyök aki folyamatosan triggereli a környezetében lévőket, hogy mennyire szeretik őt és meddig mehet el. (az összes volt nőjét megcsalta, nála ez is teszt volt, hogy még szeretik-e a csajok akkor is ha mással is lefekszik) Breki is folyamatos visszaigazolást, önigazolást keres - (lehet őt szeretni?) - Mazsi dettó - (Szép vagyok?) - eddig ez működött. Mindkettő megkapta ami neki a legfontosabb. (Breki Mazsitól a feltétlen 1. helyet és a mindenek felett Ő, istenítést, Mazsi pedig Brekitől a csillogást, fotózást, szép ruhákat, trópusi utazásokat, jajdeszépvagy, jajderagyogsz...blablabla...)


De most a képbe jön egy kisgyermek. Hát nem mondom, hogy borulni fog az eddigi "rend" - de szerintem csúnya válás lesz.

2021. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szép volt, de elvesztette bájosságát. Megöregedett, hát igen, igy vagyunk ezzel..
2021. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!