Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert vagyok mostanában...

Miert vagyok mostanában ennyire befelé forduló?

Figyelt kérdés
Az életem egy olyan szakaszában vagyok már egy ideje amiben nem erzem jol magam. Vége lett a sulinak elkezdtem dolgozni és bár tanulok mellette de estin és az nem ugyan olyan. De most ahol dolgozok nem szeretem se a közösséget se a munkahelyet és ezt a szakmát sem. Ezért tanulok tovább. Anyukámmal is megromlott a kapcsolatom keveset beszélünk. Pedig ezelőtt mindent megbeszéltem vele. Most új pasija lett es a költozes óta megváltozott. Van párom aki tartja bennem a lelket de akkor sem zudithatok rá mindig mindent. Munkahelyre is nyűggel megyek minden nap. Mert utalom csinálni de tudom hogy muszaly dolgozni és találni nem találok másikat. Mert nem jeleznek vissza kb sehonnan. Visszahúzodbb lettem, csendesebb nem olyan nyílt és laza mint eddig. Es ez ellen nem tudom mit csinaljak.
2020. nov. 26. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában...
2020. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!