Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált (befelé forduló)...

Introvertált (befelé forduló) személyiségű vagyok ez lehet később gond?

Figyelt kérdés

Tehát a későbbiek folyamán a lányok terén ez gondot okozhat?

Kérem csak ez írjon választ aki pontosan tudja hogy milyen egy introvertált személyiségű ember.

(14-éves vagyok lehet számít gondoltam leírom)


2016. szept. 18. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, mert vannak introvertált személyiségű lányok is, akik hasonló társra vágynak. Lehet, hogy nem te leszel a csajozógép, de lehet e téren is fejleszteni magad.
2016. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Persze vannak olyan lányok, akik olyanok mint te is, de ha teheted valahogy próbálj meg nyitni az emberek felé és barátkozz.


Én extrovertált vagyok alapba és most, hogy átmenetileg introvertált létre kényszerültem több okból kifyolólag nagyon nem volt jó.


Azt gondolom, hogy nem kell extrovertálttá válnia senkinek, de az ember a természetéből adódóan vágyik más emberek társaságára és az egészséges élethez és létezéshez szükséges, hogy legyenek jó emberi kapcsolatai mindenkinek még, ha az egy emberből, pár emberből vagy akár egy vékony rétegből álló közösség is alkotja azokat akikkel barátkozol. Nem kell mindenkinek 5000 barát elég lehet egy is, de az olyan legyen. Találd meg! :)


Gondolkodj el azon mi érdekel és nézz esetleg valami sportot magadnak vagy olyan csoportot, szakkörre, ilyesmit... ahova csatlakozhatsz. Ott olyan emberekkel, fiúkkal és lányokkal is ismerkedhetsz, akiknek hozzád hasonló az érdeklődésiköre.

2016. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Vannak introvertált lányok, de ahhoz hogy ilyen barátnőd legyen, eléggé nyitottnak kell lenned, és tudni kell "megnyitni".
2016. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!