Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csak addig...

Miért van az, hogy csak addig tudok felszabadult, laza, poénos és jófej lenni, amíg "enyém nem lesz" az adott ember?

Figyelt kérdés

Tehát ha haverkodok valakivel, aki számomra érdekes, és úgymond sikerül megnyernem a barátságát, utána elvesztem a motivációm és mintha elzárták volna a csapot, egy unalmas ember leszek mellette. Ha erőltetni próbálom a jófejséget, annál rosszabb.


Ugyanez, ha a lányokról van szó. Jófej vagyok, vicces, kedves, jön a szöveg mint az állat. És amint megtudom, hogy össze akar jönni velem, vagy akár össze is jövünk, utána mintha nem is én lennék. Unalmas vagyok, nem jön semmi szöveg, eltünik minden önbizalmam.


Olyan mintha két énem lenne. Azt érzem legbelül, hogy ennek az egésznek a hátterében valamilyen önbizalomhiány dolog áll, de akkor miért pont az ismerkedős szakasznál vagyok ennyire laza és "menő"? Amikor pedig már "enyém" az ember, akkor pedig mint akit elvágtak. Nem fordítva kéne lennie?


2020. nov. 26. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Köszi hogy kiírtad, ugyan ez van bennem is...

Pl egyel feljebb lép a dolog nálam, már nem megy valami, és nem tudom mi...

Minél többet megtud rólam a lány, annál jobban baszom el..

2020. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te nem érzed magad kicsit felszínesnek és kétszínűnek emiatt a dolog miatt? Mert én eléggé.


Meg nem tudom, hogy most melyik az igazi énem. Tehát, hogy jófej vagyok-e alapból, vagy ez csak valami álarc tudatalattról. Vagy az unalmas és érdektelen énem a valódi.

2020. nov. 26. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Mert megszerezted amit akartál és elvesztetted a motivációd. Csak nem elég megszerezni, meg is kell tudni tartani.


Egyébként az állatoknál is igaz, hogy amíg tart a vadászat addig érdekes számára a vad. De amint megvan, utána már nem is olyan érdekes, mert már megszerezte a zsákmányt

2020. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

és ha nem szereztem meg, csak kezd megismerni és már akkor?

Akkor mi van? Önbizalomhiány?

2020. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nincs "tétje" es lazábban tudod venni
2020. nov. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!