Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki élt már Indiában! Milyen...

Aki élt már Indiában! Milyen ott a hangulat, felszabadultak az emberek, derűlátók?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Bűz, mocsok és a legmélyebb emberi nyomor tolul az arcodba nap mint nap. Primitív emberek primitív boldogsággal.
2017. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Te ott éltél?


Azt gondoltam, hogy nyomor van, de mintha azt hallottam volna, hogy ennek ellenére vagy ezzel együtt optimisták az indiaiak. Akkor ezt Te is megerősíted?

2017. aug. 1. 08:54
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Kb mintha kimennel a legdurvabb ciganysorra itthon
2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a körülményeket kérdezem, hanem a mentalitást.
2017. aug. 1. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Háát ott valóban nincsen ez a nagy nyomás az emberen mint úgymond a "civilizált" helyeken. Valamilyen szinten nagyobb a szeretet az emberekben, én nem éltem ott csak egy ismerősöm mesélte.
2017. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2017. aug. 1. 19:50
 7/10 anonim válasza:
Indiában most cserélték le az 500-as és 1000-es bankjegyeket 2000-esre kb. 3 nap alatt. És ennek még mindig érezhető hatása van.
2017. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Lattam doc filmet, hogy a nokkel-ebben az esetben nyugati osztondijjas diaklany-milyenek...

Mar a buszrol nezve magukoz nyulnak nyilvanosan a ferfiak..(je, itt egy busz! Je, a felemeso oldalon mindenki...) Meg eloszeretettel tapiznak is,szolni meg nem sokat ersz.

A filmben levo India imado, indiai tanulmanyokat folytato csajnak tobb evig pszichologushoz kellett jarnia, mikor hazaert...Lehet, a yuotubon is rajta van!

Vlmint, egy japan iskolatarsan meselte, hogy a barati korebol voltak hatizsakozni indiaban (ugy 1995) es isten hata mogotti helyre jukadva azt lattak, hogy egy ketrecben arultak a piacon egy noi honfitarsukat--aki nekik kiabalt segitsegul. En elhiszem neki.

Nagy orszag, van ott dzsungel is...Ahol megallt az ido es a torveny sem jut el...

egyebbkent biztos gyonyoru, meg vannak rendesebb reszei is..Egyik kedvencem a " bengali tuz" c konyv!!! Megeri elolvasni

2017. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 9. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Én indiai vagyok! (Aminek nagyon örülök.)

Nálunk, az andrai Jaamalamaduguban eléggé jólét uralkodik. Álmos kisváros.

2019. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!