Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jó ha fiatalabbnak...

Szerintetek jó ha fiatalabbnak nézek ki mint amennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok de mondták már hogy akár 15-16nak is mondhatnám magam,rendőr is állított már meg,nem hitte el hogy nagykorú vagyok,egyrészt tetszik e tulajdonságom,másrészt nem érzem magam férfiasnak...komolyan sokszor belenézek a tükörbe és kérdezem hogy ki ez a gyerek😅

2020. nov. 28. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nőként írok, de ilyen helyzetben vagyok, és zavar nagyon. 26 vagyok, de rendszeresen max 17-nek néznek. Érettségi időszakban a buszon megszólítottak, hogy én is vizsgázni megyek-e... Nagyon ciki volt. Dohányboltba be sem megyek már, (nem dohányzom, buszjegyet vettem néha) mert mindig elkérték a személyim. Alkoholt meg sem próbálok venni ugyanezen ok miatt. A férfiak nem vesznek észre mert azt hiszik kiskorú vagyok. Nekem inkább már fárasztó ez, és nagyon zavaró. Tudom később biztos előny lesz, de rossz érzés, hogy a tinilányok kinéznek 10 évvel idősebbnek, én meg ilyen szerencsétlen vagyok.
2020. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!