Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha férfiként inkább nőnek...

Baj ha férfiként inkább nőnek születtem volna?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, szinte egész életemben szerettem férfi lenni, és nem is gondolkoztam ilyesmin, de utólag arra jöttem rá hogy jobb lett volna ha egy szép nőnek születek. Minden amit férfiként szerettem csinálni nőként is tudtam volna, és nem maradtam volna ki semmiből. Sok nő pedig inkább férfinak született volna mégsem néz rájuk furcsán senki.

2020. nov. 30. 18:10
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

"- a többség hisz benne, hogy nők irracionálisak, képtelenek gondolkodni az érzelmeik miatt, ezt pedig még általános iskolás korod előtt megtanulod"

Igen ezt hallottam már, és tapasztaltam is. Szerintem az összes női probléma innen ered.


"Azt is mondják, hogy szarjál arra, hogy nagy eséllyel életedben minimum egyszer vagy elvernek, vagy zaklatnak, vagy meg is erőszakolnak, amire általános iskola első osztálytól kezdve próbálnak figyelmeztetni a körülötted élő felnőttek."

Mert a fiúkat nem verik meg és zaklassát az iskolákban okoska? Nem arra tanít mindenkit az egész társadalom hogy "lányokat nem bántunk". Ha egy férfit/fiút megvernek azt mindenki lesz_r_a, max annyit mondanak neki hogy védd meg magad te szerencsétlen.


"Összességében: baaaaaaaaszd meg."


Te is viszont.

2020. nov. 30. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!