Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért annyira tragédia...

Az miért annyira tragédia hogy én nem akarok megölni egy disznót?

Figyelt kérdés
Szokott disznó vágás lenni rokonoknál meg itt ott mert vidékiek vagyunk. Sajnos mindig mennem kell. Állandóan ki vagyok cikizve, mert én még sose öltem meg a disznót. Mert sajnálom bántani. Meg nézni is sajnálom hogy megölik. Mindig megkapom hogy így nem lesz belőlem ember meg hogy ne legyek ennyire puhány. Meg hogy egyáltalán szeretem e én a nőket mert olyan vagyok mint egy homi. ( Még nem volt csajom) sajnos ezeken muszáj részt venni. Számomra ez az egész undorító bár a húst megeszem de én inkább venném meg a boltban. Ez olyan rossz nekem.

2020. nov. 30. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

Budapesten sokan egyetertunk veled es egyutterzunk. Foleg a vegetarianusok....

Fogadj penzert egy lanyt,aki eljatssza,h a bnod. Es soha tobbet ne menj disznovagasra. Sot koltozz el ,ahogy tudsz mar dolgozni Budapestre.


Addig is reszvetem :(

N

2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%

Sok ember nem öl disznót.

Egyszer hívtak ilyen helyre.

Életem egyik borzasztó élménye volt.

Soha többé 😞

2020. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
A rokonaid tipikus falusi suttyok, akik azt hiszik egy nagy kutyatol vagy a diszno vagastol lesz férfi a ferfi. En megmondanam kerek perec hogy nem megyek, mit csinalnak, kest szoritanak a torkodhoz? Vagy add be hogy beteg vagy, hanysz, fosol.
2020. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem tragédia, de akkor ne egyél húst. Így képmutató vagy. Én eszek húst és vágtam már csirkét, disznóvágásnál is segítek.
2020. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vagyok ilyen nagy vega, de én nem szeretem a halat pucolni,nem érzem magam rosszul attól,ha kifogom. De pl disznót leszúrni vagy nyuszi torkát vay kakas torkát vagy csibe torkát elvágni?Gusztustalan,jó oké élőlény ő is,meg minden,de igazából számomra közömbös,mit csináljak vele?de megölni?hát felőlem meghalhat,de ne az én kezem legyen csupa vér miatta...
2020. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem tragédia, ha nem muszáj, én sem ölnék állatot. Az más lenne, ha az életem függne tőle.
2020. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Vicces, hogy a 4-est lepontozzák. Bírom az ilyeneket, akik aaaaannyira sajnálják levágni az állatokat, de ha más megteszi helyettük, akkor kétpofára zabálják a húst.
2020. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden évben van,de nem szóltunk meg senkit még,hogy nem akarja megszúrni.Eleve nem is tudja mindenki.Szerintem legközelebb hajtsd el őket melegebb éghajlatra.
2020. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
8 Ebben igazad van, aki nem ért hozzá ne szúrja meg. De az milyen már, hogy elvileg látni sem bírja, de a boltban azért megveszi a húst és meg is eszi?
2020. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Vidéken sokszor a nők a kan disznók herélést is úgy nézik hogy szájuk tátva.

Nem egy ilyen herélést láttam már hogy fiatal lányok álltak mint a búcsúban.

2020. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!