Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a túlsúlyos...

Mi a véleményetek a túlsúlyos és kövér emberekről?

Figyelt kérdés
Írjátok le a nemeteket és a korotokat is

2020. dec. 1. 08:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyos, kedvesekkel semmi bajom nincs. Akik viszont engem mocskolnak és gyűlölnek, azokat minden undorító dagadt disznónak lehordom.
2020. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy nem vagyok hízásra hajlamos alkat és nincs ilyet okozó betegségem se (legalábbis még).

Van elég bajom az életben, sok területen kell tudatosnak lennem vagy azt csinálni, amit nem szeretnék és nem csinálni, amit viszont igen.


Nem bírnám, ha még azzal kellene kínoznom magam, hogy nem eszem meg olyanokat, amiket kívánok vagy nem eszem, amikor éhes vagyok - és ezek után ki tudja, mennyi eredménye lenne ennek. :D


Amúgy heti 3 órát mozgok, sportolok, néha befigyel egy-egy túrázás, bringázás.

Igyekszem figyelni az étkezésre, de a tejcsokit nagyon szeretem és be-befigyel a szénhidrát stb is.


Biztos nagyon sok elhízott ember betegség, hajlam miatt az. Sokukat nem is látni enni szinte...

2020. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2020. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15, miért?
2020. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6os és 15ös vagyok. Mondd hogy nem durva.
2020. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

Én tipikusan olyan csávó voltam aki utálta a kövéreket mert úgy voltam vele hogy ha én rá tudok áldozni heti 5x egy órát akkor bárki. Aztán mikor megszületett a kisfiam akkor több kiadás lett, kondibérletnek mennie kellett, alapból fáradtabb voltam, többet is túlóráztam az extra pénzért. Egy hosszú nap végén én csak örültem hogy hazaesek a családomhoz megvacsorázunk és lepihenhetek. A kis szabadidőmet inkább a párommal és a gyerekkel töltöttem. Hozzáteszem a legnagyobb örömmel. Viszont ez azzal járt hogy 3 év alatt felszedtem 45 kilót kb és most 127 környékén vagyok. De őszintén nem zavar, mert annyi mindent kaptam cserébe és jól érzem magam. Persze tervben van, hogy ha majd önállóbb már a gyerek akkor egy 20ast ledobjak. De addig is semmi hátrány nem ér.

Azt meg megtanultam hogy nem tudhatod mi áll amögött hogy valaki túlsúlyos. Nem egyenes indok hogy lusta és igénytelen.


32/F

2020. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!