Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek fontos a Gyakori...

Az embereknek fontos a Gyakori Kérdések pontozás, helyezés? Amennyiben igen, miért?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy felháborodnak, ha lepontozzák a válaszukat (persze, ki szereti, ha lepontozzák...), de nem túlzás ez? Engem annyira hidegen hagy, hogy egy anonim oldalon valakinek ilyenfajta trollkodáshoz támad kedve.
2020. dec. 1. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Nekem fontos a pontozás
Nem érdekel a pontozás
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Amikor tök egyértelműen helyes/jó/hasznos válaszokat pontoznak le (nem feltétlenül az enyémet, hanem bárki másét), azon ki szoktam akadni, hogy hogy lehet ilyen hülye néhány ember. De amúgy ezen kívül telibe sz*rom a pontozást.
2020. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

A saját, egyéni véleményünket minősítik, persze hogy fontos.


Téged nem érintene rosszul, ha beszélgetnél egy társasággal, és miután kifejtetted a véleményed, valaki megszólalna, hogy "hát ez sz_r volt"?

2020. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Társasgban nyilván más, mint neten. Itt egyértelmű, hogy csak trollkodik az illető.
2020. dec. 1. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem, csak annak akinek nincs élete és mindig itt van. Inkább pucolná ki a lakást az ilyen akkor már.
2020. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Igazából mivel itt nincs jó válasz, vagy rossz, ezért valahol értelmetlen a pontozás. Inkább azt jelöli pár esetben, hogy mennyire releváns egy egy válasz

Szóval igazából sok értelmét nem látom a dolognak, de néha figyelgetem hogy alakul az értékelésem. Vicces szokott lenni mikor durván le húznak, aztán fél órán belül már tiszta zöld vagyok :D

2020. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Sok értelme tényleg nincs, mégis dühít.


Főleg az, amikor azt látom, hogy ugyanazt írom mint az előttem lévők, engem mégis lepontoznak. Vagy normális, érvekkel, adatokkal, egyebekkel alátámasztott választ adok, erre lepontoznak.


De összességében veszek két nagy levegőt és elengedem, az életem nem az határozza meg, hogy egy névtelen oldalon lepontozzák névtelen emberek a névtelen válaszomat :D

2020. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Örülök, ha “jól szerepel” egy válaszom, de nem dőlök a kardomba, ha egy másik meg pirosba megy. Nem tartom ezt olyan fontosnak, hogy görcsöljek rajta.
2020. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nekem személy szerint fontos, viszont a hatása nagyon gáz tud lenni. Vannak olyan kategóriák és témák, ahol vannak fő vélemények és kész, csak azt lehet írni. A pontozásokon is ez látszik. És sajnos, ezek a fő vélemények általában köszönőviszonyban sincsenek a valósággal.

Ezzel az a probléma, hogy a normális embereket elég hamar elüldözik és gyakorlatilag full beteg emberek erősítik egymás tévképzeteit, nap, mint nap.

2020. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
engem az zavar amikor v.kit lepontoznak, ő meg még megkérdi miért.... mintha annyira fontos lenne...
2020. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most talán egy kicsit jobb, mert nem kezdik el egyből sértegetni az alacsonyabb %-os válaszolót.
2020. dec. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!