Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdekel ennyire mindenki...

Miért érdekel ennyire mindenkinek az apukája?

Figyelt kérdés

A barátaimat, ismerőseimet állandóan az apukájukról kérdezem.


Mindig kiváncsi vagyok, hogy hogyan töltik egymással az idejüket mikor kettesben vannak. És ha találkozok velük, úgy hogy ott vannak a szülei, akkor általában mindig az apukához "húzok". Szeretek velük beszélgetni és a legtöbbjük mindig nagyon szimpatikus nekem.


Nagyon racionális embernek gondolom magam, az érzelmeim nagyon kevés esetben irányítanak. Régen pont a fordítottja volt igaz. Azonban az utóbbi 2-3 évben nagyon elridegültem úgy általában. De ez a téma mai napig megmozgat érzelmileg.


Ez az egész tényleg csak arra vezethető vissza, hogy 8 éves korom óta nem igazán találkoztam az apukámmal? Ne értsétek félre, nem sajnáltatásképp írtam ezt ki. Csak annyira próbálok mindig arra jutni, hogy az ember le tudja gyűrni az ösztöneit. De ez valóban egy olyan gyökeres ösztön, amit soha nem fogok tudni levetkőzni?


Illetve ha ez az egész apukás szimpatizálós dolog mégsem ebből az ösztönből jön, akkor honnan?


2020. dec. 1. 21:49
 1/3 A kérdező kommentje:
23/F
2020. dec. 1. 21:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, az elmúlt időben nagyon eltávolodtam apukámtól, fél éve nem is láttam, külföldön tartózkodik és az utolsó találkozásunkhoz nem fűznek jó emlékek. Normális, ha ilyen esetben másokat megkérdezel, hogy náluk mi a szitu. Én legtöbb esetben ezt azért teszem, hogy van-e olyan aki a köreimben hasonló dolgon megy át.
2020. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért van, mert te a tiéddel nem sokat beszélsz.


Engem is mindig érdekelt, milyen lehet egy normális apa-lánya viszony.

2020. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!