Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a francnak van a mai...

Mi a francnak van a mai világban egyéniség, ha mindenkinek más, és senkit nem érdekel a tied, és nem tudod kamatoztatni sem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
az, hogy mindenki azt hiszi, hogy ő egy egyéniség, pedig csak egy idióta.. pl tiv tivy.. azt hiszi, hogy azért, mert 1 millióan látták a videóit, már sztár, mindenki ismeri.. és aztán? közben meg egy nagy **om.
2016. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Tivtivy mondjuk csak elért valamit ,mert felfedezték és pénzzé is teszi az egyéniségét. Persze ez sokakat irritál mert munka és teljesítmény nélküli siker,de ilyen ez a médiaszakma.
2016. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Érd el, hogy érdekelje őket, első ízben érdekeljenek téged is a többiek. Meg többek között én pl szeretek magam lenni és nem beolvadni mindenben a tömegbe, ahogyan mások is így vannak ezzel. De ha te nem szeretnél egyéniséget, ám ne legyen, ki bánja? :)

Bár szerintem lehetetlen dolog nem kicsit is kilógni legalább egy dologban a többiek közül...

2016. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
#2 áruld már el, hogy ő mégis mit ért el szerinted? Elárulom! Semmit!
2016. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Reklámozott ezt azt pénzért ,tv szereplés egész biztos hogy jó gázsiért ..és ez még csak a kezdet. Aztán felkéri valami cég hogy dolgozzon náluk, mondta hogy koktélmixerit el akarja végezni,szerintem nem kell sokat kilincselnie hogy felvegyék egy bárba,nem kezdő fizuért, másnak meg gyakorlat nélkül kb esélye sincs..szóval ennyit elért már két három értelmetlen videóval.
2016. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# Elérte, hogy beszélj róla. :D

Én sem bírom, nyugi.

2016. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es, a felfedezték nekem mást jelent. Nagyobb ismertséget. A youtubos ismertség ma már semmi.
2016. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Tivtivy mondjuk csak elért valamit ,mert felfedezték és pénzzé is teszi az egyéniségét. Persze ez sokakat irritál mert munka és teljesítmény nélküli siker,de ilyen ez a médiaszakma."


Igen felfedezték benne, proli egyéniségét.

2016. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre van igény.
2016. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azért fejlesztem a saját egyéniségemet, mert nekem így jó, így szeretem magam. Eleve kit érdekel, hogy mások leszarják? :D Nem nekik élek, hanem magamnak...
2016. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!