Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonság ez beteges???

Milyen tulajdonság ez beteges???

Figyelt kérdés
volt egy üzlet ahol lakom videójátékok és egyéb más dolgok voltak ott és biztosan mindeki ismeri a skylanders figurákat azok játékból olyan figurák amit lehet ps en x box on játszani amúgy nem nagyon ismerem azokat és nem is érdekel amugy ,de az üzletben voltak ezek a figurák és én megszálottan kezdtem el őket vadászni vagyis vásárolni nagyon sokat vettem egyszer csak az üzlet bezárt és ugye kiürítették a dolgokat és én azokat a figurákat szeretném meghvenni amik ott voltak ugyanazokat tehát tudom van máshol is csomó cég árulja de nekm ugyanazok a figurák kellenk azok a porosak,mert úgy érzem azátal hogy ott voltak a figurák kitéve és csomó ember nézte őket tehát látta de nem vásárolta meg ezáltal olyan mint ha ezt a tinédzser korú szellemiséget vásárolnám meg tehát azokat az embereket akik évek alatt látták mint ha ezt fizetném meg az embereket akik látták és a tudat hogy nálam van a figura!!! szerintetek ez normális???
2020. dec. 1. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mügyüjtökhöz hasonlit.

Ha kiallotanak vmi hü meg hà dolgot csak azert licitalnak rà mert màs is el volt töle hülve


Ha a sufniban lett volna pl a festmeny a nagyanjànàl akkor le se tojnàk

2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*műgyűjtőkhöz
2020. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
aha és azok kik?
2020. dec. 1. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit leirtam. Akiknek csak AZ kell. Es vagyonokat adnak erte màs már nem is jo
2020. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vmit kispèciznek maguknak ès csak az lehet a jo.

De ezek altalaban ilyen röghöz kötött öregek

2020. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor én az lehetek?
2020. dec. 1. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Nezd meg az életed többi területét.

Csak bizonyos szögben àllhat a széked, mert csak ugy jo, csak macis takaroval alszol màssal nem jo, minden reggel meg kell innod egy pohàr kakaot mert különben el van cseszve a nap, vagy vannak ilyen rigolyàid?

2020. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen van
2020. dec. 1. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:

*vagy nincsenek és rugalmas vagy? Ha borul egy terv ideges leszel, vagy sebaj, ujratervezés?


Ha alapvetöen nem vagy ilyen kattant akkor nem vagy kattant. Öregekre jellemzöbb inkabb

2020. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Alkalmazkodasban nehezitheti meg majdan az életed ha lesz pàrod meg ilyenek vagy kollegiumban tarsakkal kell elni stb


Ill az élet problemait nehezebben oldod majd meg ha nem tudsz szinesen latni. Mert csak az meg csak ugy meg csak azt meg csakazertis.

2020. dec. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!