Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, akire haragudtok, vagy feloldatlan konfliktusotok van ? Mi az, ami miatt nehezteltek rá ? Mennyire tartjátok magatokat haragtartó embernek ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem is harag van bennem inkàbb kudarcérzés


Vannak akik flörtölnek a baràtommal, ö meg vissza. Eddig nem volt olyan párom, akivel ez kimaradna a kapcsolatunkbol.


Van, aki kölcsönkert és nem adja meg, pedig nem egy vagyonnal tartozik, megtudnà adni, csak ennyit sem jelentek neki, hogy èrdekelje, nekem hogy esik ez, es azota ignoràl, hogy ne kérjem ujra meg ujra.


Es hihetetlen de vannak (ritkàn, de megesik)idösebb nök, akik taperolnak, es ugy tesznek, mintha véletlen lett volna, és olyan hànyingerem van, és tehetetlennek érzem magam.mert ha szolok akkor jön ez, hogy én gondolom tul miket làtok bele.

2020. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*nem is harag inkább önsajnálat van bennem, àldozatnak érzem magam
2020. dec. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyaltalán nem vagyok haragtartó. Ha valaki nagyon keresztbe tesz nekem, akkor is a szituáció miatt kapom fel a vizet és nem az emberre haragszom. Amint megoldódik a probléma, amit okozott, azonnal elmegy a "haragom" is. Ha meg olyan ember, aki direkt tette és ezután is tervezi, akkor vele megszakítom a kapcsolatot. Nem azért mert haragszom, hanem azért, mert káromra van. Miért tartanám akkor fent? Szóval engem mindig a probléma idegesít fel, ha felidegsít és az emberre aki csinálta, arra sose haragszom.
2020. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak olyannak nem bocsátok meg, aki ugyanolyan rohadék, mint amikor megharagudtam reá. De hát sajnos még embert életemben megjavulni nem láttam. Szóval nem nyílt alkalmam egy folyamatosan agresszív dögnek megbocsátani.
2020. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már megbocsátottam egy számító, becstelen, manipulatív, hazug, provokatív összességében jellemtelen ismerősömnek, aki "barátomnak" adta ki magát. Előre megfontolt szándékkal udvariasságból keveredett hazugságspirálba. 4 hónap alatt derült ki az igazság, amikor ezt számon kértem rajta, még ő volt megsértődve. Már régen túl tettem magam az eseten, mert 10 évvel ezelőtt zajlott le, akit érdekelnek a részletek írhat nekem privát üzenetet.
2022. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!