Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom megélni a...

Miért nem tudom megélni a jelent? Miért csak utólag élem meg? 20/F

Figyelt kérdés
Kb.az egész életem abból áll hogy sopànkodok hogy milyen jó volt ez meg az az élmény,buli, nyaralás, kirándulás és szomorkodom hogy már olyan jó sose lesz , de a jelent sose bírom élvezni csak utólag látom hogy valami mennyire jó volt, és sose vagyok így boldog.
2020. dec. 4. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos most is történik veled jó dolog.Csak később fogod felismerni.Amikor már a jelen lesz a múlt.

Amikor jól érzed magad,örülsz, elégedett vagy.Mondd ki hangosan.Boldog vagyok.Lehet eleinte ritkán veszed észre de idővel változni fog.Egyre többször lesz ilyen.

Mondjuk én alapra pozitív beállítottságú vagyok.A jelenben élek már.

Van kérdés?

2020. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert nem élsz a jelenben!!!


Nem mersz igazán élni, tartasz a jövőtől, és a jelenben túlságosan nagy szorongással tölt el a megfelelési vágy vagy egyéb gátlások.


A múlt ugye már változtathatatlan, vagyis könnyebb megélni az örömteli pillanatait mindenféle bizonytalanság nélkül.

2020. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!