Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy csak én hányok a...

Lehet, hogy csak én hányok a mai kapcsolat/szex témától a világon?

Figyelt kérdés

Pl hogy nagyon sok embernek elég, ha valaki nagyon jól néz ki és már félre is kefél, és lesz*rja a párkapcsolatát.

Sokan csak szexet keresnek és képesek bárhogyan megalázni magukat.

Sok extrovertáltnál lehetetlen elérni, hogy komolyan vegyék a párkapcsolatukat; és soknak a flörtölés idegenekkel a mindene.

Majdnem mindenki összejönne egy vonzó külsejű emberkével, akinek már volt vagy 10-15 párkapcsolata és naivan azt hiszik, hogy majd ők lesznek az utolsók neki...

Ha valami nem úgy megy, ahogy azt az ember elvárja a párjától, akkor az egyenes út a szakításhoz.

A kedvencem: csak azért van együtt valaki egy palimadárral, hogy ne legyen egydül. Lehet, hogy már nem szereti, de akkor is jó valakivel együtt lenni, mert manapság már nem tudnak az emberek magukban lenni egy kicsit...


És ez csak ami hirtelen eszembe jutott...


2020. dec. 5. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is undorítónak tartom, pedig férfi vagyok, így állítólag disznó is. Folytatom a sort.

A férfiak a pénzükkel, kocsijukkal akarnak ismerkedni, nem az intelligenciájukkal, sármjukkal. A nők pedig a kipakolt mellükkel, és a szétphotoshopolt képeikkel, nem pedig a kedvességükkel, bájukkal.

A társkereső oldalak a lópiacok szintjére süllyedtek, jobban érdekli az embereket a másik fogazata, mint a személyisége.

2020. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez az életvitel/értékrend nekem is szembemegy az elveimmel, soha nem lennék rá hajlandó, egyszerűen nem én vagyok. De úgy gondolom, amíg az illető nem a párom (és szerencsére ennél körültekintőbben választottam mindig is), addig ez nem az én ügyem. A szexajánlatokat finoman lepattintom, a többiről meg nem veszem tudomást. Nekem mindegy, ki mit csinál a magánéletében, amíg nem velem csinálja. De ha tudok félrebszásról és ismerem azt, akit megcsalnak, azért neki szoktam jelezni ezt és meg szoktam kérdezni, hogy milyen nyitott kapcsolatban lenni. Aztán azt kezd az infóval, amit akar. Az igazsághoz mindenkinek joga van. :)
2020. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
megjelent a napi megmondóember
2020. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

Nem zavar az egész, mert nem mások életével foglalkozom, főleg nem szólok bele kéretlenül.

Ha nekik ez megfelel, egészségükre. Én olyan embert választottam, aki úgy gondolkodik, mint én, így nincs gond.


Egyébként azért az a 10-15 párkapcsolat marhára nem mindegy, hogy 20 vagy 40 éves korra gyűlt össze.

2020. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Nyugodtan öntsd csak ide gyomrod tartalmát Kedves Kérdező.

Jaj, már meg is tetted.

Remélem most már jobban vagy.


A kérdésre a válaszom: igen csak Te, az én gyomrom nincs elrontva.

2020. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Általában, akik egyedül érzik magukat egy-egy véleményben és meglátásban, azokkal rengeteg ember ért egyet és látja ugyanúgy. Nem vagy egyedül.
2020. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Ez meg semmi, de ha itt olvasgatok a felnott parkapcsolatok, vagy a szexualitas temaban, elmegy az eletkedvem is. Kb. az a normalis rengeteg ember szerint, ha monogam kapcsolatban flortol masokkal, stirolget masokat, sot sokak szerint a monogamia nem is normalis dolog, termeszetellenes es a meno modern nyitottsagot elitelo emberek begyoposodottek, akiknel a szex is kimerul a misszionarius meg a lovaglo pozban. Moderneknel a harmas szex meg parcsere alap, es az analt ne iteld el, ameg nem probaltad. Innen a hatar a csillagos eg. Sokaktol olvastam mar, hogy belementek nem egyszer olyanba, amire nem is vagytak csak azert, mert a parjuk "szexualisan nyitni akart" es szerintuk nem normalis dolog a sima intim szex, az ember termeszetenel fogva nem is monogam csak ezt kodoltak bele.

En elfogadom ezeket az embereket is, nyilvan mivel taszit a dolog, soha nem kezdenek ilyen beallitottsagu emberrel, inkabb egyedul halok meg es nem azert, mert olyan hu de nagyon konzervativ vagyok, hanem mert nekem az a termeszetes, ha a parom csak velem szexel es letesit barmifele intim testi/lelki kapcsolatot, igy erzem magam erzelmileg biztonsagban. Amint viszont megprobaljak az arcomba tolni a "modern felfogast" es fujjognak a monogam kapcsolatot kedvelokre, nekem is elszall az agyam es akaratlanul is itelkezni kezdek. En sem fujjogok, nem erdekel ki mit muvel a haloszobaban, akkor ok se akarjak megmondani nekem mot hogyan kellene tennem.

2020. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozom. Nekem el is ment a kedvem a dologtól. Pedig fiatal vagyok
2020. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Én csak annyit kérdezek:


Ők tűnnek boldogabbnak vagy te?

2020. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Mégis, nekik van kapcsolatuk, neked pedig nincs...
2020. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!