Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig normális a féltékenység...

Meddig normális a féltékenység érzése más nővel szemben?

Figyelt kérdés
Már 2 éve, hogy megcsaltak. A harag és sértettség érzése a férfi iránt elmúlt. Viszont a nő iránti féltékenységem nem. Néha kordában tudom tartani, viszont ha elgyengülök megnézem a Facebook oldalát és irigységet, féltékenységet érzek. Úgy érzem szebb és csinosabb nálam, nem értem a problémámat. A megcsalást feldolgoztam de a nő iránt érzett irigység nem múlik el. Jobbnak érzem magamnál, és teljesen uralja ez a napjaim. Sokszor gondolok rá, hogy mivel jobb, több stb. Folyamatban van szakember felkeresése, de addig is mit tehetek? Próbálom nem nézegetni az oldalait, de néha mégis megnézem. Sokszor látom a városban, az anyja a kolléganőm és sokat hallok is róla. Nincs együtt a férfival aki megcsalt vele. Ő nem is lépett ki, mármint a hölgy a kapcsolatából amíg az én barátommal volt. 8 éve él egy férfival de sorozatosan csalja, csak a hapsi vak. Igazából nem is lényeg,csak szabadulna meg tőle az elmém

2020. dec. 6. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos leértékeled magad.

Addig fog tartani amíg az önbecsülésed nem tudod helyre tenni.

2020. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Meddig normális a féltékenység érzése más nővel szemben?


Semeddig. Feltekenyseg mint erzes magaban is beteges.

2020. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nem leszel magaddal megelégedve, addig ez az érzés nem fog változni. Tegyél magadért, hogy jobban érezd magad. Legyél csinos, egészséges, nőies testalkatú, ha ehhez diéta, sport kell, kezdj hozzá. Legyen rendben a bőröd, hajad, körmöd, fogaid, ápolt legyél, igényes. Sminkelj, használj jó parfümöket, tegyél azért, hogy kívülről ragyogjál. A ruházatod is olyan legyen, amiben vonzónak, szépnek érzed magad. Ezek és a visszajelzések hozzák meg az önbizalmadat, de ezért tenni kell.
2020. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, nem vagyok elhízva kb 51 kg vagyok. Jógázni is szoktam illetve, tornáztam itthon de kb 3 hete nem csináltam semmit, mert most jövök ki a koronavírusból. Egészségesen élek, szerintem. Húst nem eszek 10 éve. A fogaim rendben vannak, vagyis igaz fogszabályzós vagyok de ez majd egyszer szép fogsort fog eredményezni. Egyetemre járok, sokat foglalkozom az önfejlesztéssel de gyermek sőt babacipőben járok még benne.
2020. dec. 6. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Kissé patológiás vagy
2021. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!