Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZ! Örülnél annak, ha...

SZAVAZZ! Örülnél annak, ha holnap felkelnél és minden ember eltűnne a Föld bolygóról ? Az összes ország összes nemzetének tagjai, minden egyes ember és egyes egyedül élnél ezen a bolygón holnaptól, de a tárgyak megmaradnának.

Figyelt kérdés
Mihez kezdenél, feltalálnád magad? Életben tudnál maradni? Milyen életmódot folytatnál ? Mik lennének az első lépéseid ?

2020. dec. 6. 21:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Huhh ez a lista amit felsoroltál 19-es, nagyon durva, ezek egy részébe bele se gondoltam..
2020. dec. 6. 22:10
 22/31 A kérdező kommentje:
Az atomerőműves dologra pl csak az jelentene megoldást, ha robotok végeznék a karbantartást, de ugye robotokat nem írtam bele a fantazmagóriámba, mert úgy túl egyszerű lenne az élet, ha mindent azok végeznének.
2020. dec. 6. 22:13
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért valami szexy csaj maradjon vagy több. Ha nem tetszem nekik akkor se lenne aki megállítson hogy fogságba ejtsem őket. Xd
2020. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Reaktorokhoz a minnél nagyobb távolság, valamint egy sugárzásmerő készülék szükség esetére.

Állatokra a fegyver mondjuk megoldás, de a lőfegyver macerás. Mint mondtam az karbantartást igényel, a lőszert se mindegy hogy tárolod. Megtanulnék íjjal vagy hasonlóval is bánni, azokhoz a vessző nem igényel karbantartást esetleges elvesztésük vagy sérülésük esetén poltóhatóak. A kard se lenne rossz mondjuk, bár az nem feltétlen önvédelemre. Azért ha 2 vagy több maci nekem szalad esetleg egy farkas falka ott szívtam.

Legjobb megoldásnak én a szükség idején való letelepedést látom. Ahol kialakíthatok egy élőhelyet. Növényekkely fákkal, valamint olyan tárgyakkal amikre hosszabb távon szükségem lehet. Valószínű építenék kerítést is az állatok ellen. Erre egy jó megoldásom lenne. Akácfa egy város körül ahonnan pl 1000 kilóméteres körzetben minden hasznos dolgot kiürítettem. Az akác ugye terjed, szúrós, ha elég szorosan van ültetve akkor egy áthatolhatatlan örök kerítés lesz. Persze egy hatalmas területet hagynék magamnak. Lehet építenék rendes kerítést is, de lehet elég lenne ez. Ha egyéb állat valahogy mégis bejönne azt megölöm, persze ha rám fenyegetést jelent. A kerítésen belül tarthatnék őzet, disznót, tyúkot, halat, nyuszit (nem enni) vagy bármi mást is.

Olyan helyet keresnék ahol van több kút is, mert a víz ugye nagy kincs az élelem után. Kialakítanék egy tényleg élhető környezetet. Persze első körökben az lenne hogy utazgatnék, ismerkednék a világgal és halmozom az eszközöket. De mozgásban a vadonban nem lenne biztonságos, ha már kb 50szer ennyi ragadozó lenne és bárhol járkálnának, mert nincs olyan hogy az emeberek területe. Fontos lenne a letelepedés, egy biztonságos helyen, ami kiszolgál.

2020. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy ez annyiból hülyeség hogy felkelek reggel ok kihalt minden, de honnan tudjam hogy mondjuk 50-100 km re nincsenek e emberek. Az egész bolygót be kéne járni ahhoz hogy kimondhassam senki se maradt csak én.
2020. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
Sztem pár hónapig elszórakoznék aztán keresnék egy pisztolyt és fejbe lőném magam.
2020. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy most kajak elképzeltem milyen jó lenne ha csak én maradnék meg pár csaj. Na most alszom és ezt tovább álmodom. Xd
2020. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a témában a Tha Last Man on Earth sorozat nagy kedvencem. Valószínű amúgy hasonló alkesz őrült lennék hamar mint a csávó abban. Vagyis minden nap berúgnék a legdrágább piáktól, törnék-zúznék, baromságokat csinálnék. Aztán ha tényleg nincs senki más, akkor kinyírnám magam. Semmi értelme az életnek más emberek nélkül számomra.
2020. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha elveszíteném a szerelmemet és a gyerekeimet, akkor simán kinyírnám magam. Nélkülük nem akarnék élni.
2020. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ijesztő volna. Egyrészt hamar kialakulna az egzisztenciális félelem, majd pedig szép lassan megőrülnék nagy valószínűséggel.


Azontúl folyamatos küzdelemmel telne el az életem, hiszen az élővilág hamar átvenné a terepet, és például nagyvadak jelennének meg, amelyek fenyegetnék az életemet.


A cilivizáció hátramaradt nyomának összeomlását sem volna szívderítő végignézni.

2020. dec. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!