Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól van ez így??

Szerintetek jól van ez így??

Figyelt kérdés
Ugye röviden 29 éves leszek mivel rokkandnyugdíjam van így kapom pénzt nem dolgozom tehát (utállom ezt a mondást ,de pénzből éllünk)szüleim tartank el mondhatni,de anyumnakkifizettem egy téli hosszú kabátot 150 euró volt de kölcsönzött tőlem pénz 200 eurót adtam is neki szerintem abból akar nekm venni karácsonyi ajándékot jól van ez így??? Melleleg utállom magm 29 évesen legnagyobb ellenségemnek se kívánám amin keresztül mentem és lett komoly pszihológiai bajom traumák végett járok ijekcióra skizofrénia injekcióra ,de nem érzem magam jól sőt még rosszbul érzem magam sokszor mint kelen vannak félelmeim és sajnos nagyon elhíztam pedig teljesen kisportolt testem volt eggyáltalán mire járok szerintetek injekcióra mikor tudom,hogy több kárt okoz mint hasznot hiszen pisztolyt nem tartottak a tarkómhoz?? meddig színézskedjek jövő évi tervem lefoggyak stb legyen barátnőm tudjak ölt=ozködni ,de hát kapom pénzt sajnos anyám elvette jól csinállom vagy nem ??? vagy mit kellene tennem az életemmel??? /Kérem normális válaszokat várok!!(
2020. dec. 6. 21:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%

anyád nem szeret téged


pénzcsiszolási lehetőségként tekint rád

2020. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
0%
nem nőként hanem férfiként születtél a családba, ezt anyád ki is használta, jól megszopatott
2020. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
már sajnos én is úgy veszem észre
2020. dec. 6. 21:26
 4/44 A kérdező kommentje:
hát elég szomorú ez már teljesen elvagyok kesereddve még szánalomra se vagyok már azt is tulléptem fogalma sincs mit kedzjek siránkozással nem megyek előre főleg a hülye inejció ami bennem van mire járok nem bohocot csinállok magamból??? hát ne inkább ne ki tudja mit gondol magában anyám hogy gondolja szerintem hazudik is !!
2020. dec. 6. 21:32
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
ha nőként születsz, nem szart volna rád, nem tett volna tönkre injekciókkal
2020. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
12%

ne menj be az injekcióra


irány időpontot kérni endokrinologushoz, és Proviron t feliratni, az helyrerak, és tudni fogsz dolgozni

2020. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve hogy én tartottam el őt mivel nem volt munkája két hónapig volt a covid ugye be volt csukva minden én cigiztettem stb most meg az a negtív energia amit sugároz magából mit kel főzni ki hozta a zabánnivalót neked olyanokat mond de amin keresztül mentem én mindig azt csodállom magammnál hogy nem lettem öngyilkos !!
2020. dec. 6. 21:35
 8/44 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem ezeket az anyukákat, és büntetném


fájni fog addig mindened, mig nem allsz le a beadatasaval, s kezded el a proviron kurat


es addig a szexualitasod se fog helyrejonni

2020. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
igen szerintem is
2020. dec. 6. 21:39
 10/44 A kérdező kommentje:
az lenne a jó kiganyám nem lennének semmi prolbémáim például így áll a szám !!! fejem teteje sokszor majd szét megy elviselhetelten !!
2020. dec. 6. 21:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!