Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól van ez így??

Szerintetek jól van ez így??

Figyelt kérdés
Ugye röviden 29 éves leszek mivel rokkandnyugdíjam van így kapom pénzt nem dolgozom tehát (utállom ezt a mondást ,de pénzből éllünk)szüleim tartank el mondhatni,de anyumnakkifizettem egy téli hosszú kabátot 150 euró volt de kölcsönzött tőlem pénz 200 eurót adtam is neki szerintem abból akar nekm venni karácsonyi ajándékot jól van ez így??? Melleleg utállom magm 29 évesen legnagyobb ellenségemnek se kívánám amin keresztül mentem és lett komoly pszihológiai bajom traumák végett járok ijekcióra skizofrénia injekcióra ,de nem érzem magam jól sőt még rosszbul érzem magam sokszor mint kelen vannak félelmeim és sajnos nagyon elhíztam pedig teljesen kisportolt testem volt eggyáltalán mire járok szerintetek injekcióra mikor tudom,hogy több kárt okoz mint hasznot hiszen pisztolyt nem tartottak a tarkómhoz?? meddig színézskedjek jövő évi tervem lefoggyak stb legyen barátnőm tudjak ölt=ozködni ,de hát kapom pénzt sajnos anyám elvette jól csinállom vagy nem ??? vagy mit kellene tennem az életemmel??? /Kérem normális válaszokat várok!!(
2020. dec. 6. 21:22
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
na mit tegyek holnap kellene mennem orvoshoz megint mit csináljak??
2021. jan. 27. 15:08
 42/44 A kérdező kommentje:
anyám vissza viszadta pénzt nem azzal van gond már nem is érdekl annyira hanem hogy foggyal ke és normális életet tudjak élni mit kellen csinálni??
2021. jan. 27. 15:09
 43/44 A kérdező kommentje:
elmennék én edokrinologushoz csak hát a covid koronavírus!!
2021. jan. 27. 15:13
 44/44 A kérdező kommentje:
képzeljétek mag voltam orvonsál és nem kaptam inejkciót hála istennek szerintetek mi lesz??
2021. jan. 28. 18:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!