Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól van ez így??

Szerintetek jól van ez így??

Figyelt kérdés
Ugye röviden 29 éves leszek mivel rokkandnyugdíjam van így kapom pénzt nem dolgozom tehát (utállom ezt a mondást ,de pénzből éllünk)szüleim tartank el mondhatni,de anyumnakkifizettem egy téli hosszú kabátot 150 euró volt de kölcsönzött tőlem pénz 200 eurót adtam is neki szerintem abból akar nekm venni karácsonyi ajándékot jól van ez így??? Melleleg utállom magm 29 évesen legnagyobb ellenségemnek se kívánám amin keresztül mentem és lett komoly pszihológiai bajom traumák végett járok ijekcióra skizofrénia injekcióra ,de nem érzem magam jól sőt még rosszbul érzem magam sokszor mint kelen vannak félelmeim és sajnos nagyon elhíztam pedig teljesen kisportolt testem volt eggyáltalán mire járok szerintetek injekcióra mikor tudom,hogy több kárt okoz mint hasznot hiszen pisztolyt nem tartottak a tarkómhoz?? meddig színézskedjek jövő évi tervem lefoggyak stb legyen barátnőm tudjak ölt=ozködni ,de hát kapom pénzt sajnos anyám elvette jól csinállom vagy nem ??? vagy mit kellene tennem az életemmel??? /Kérem normális válaszokat várok!!(
2020. dec. 6. 21:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
ird meg privatba a fb neved és bejelöllek, megprobalok segiteni neked tanacsokkal el latni, meg talan beszelek anyaddal
2020. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
persze a pozitiv ertelembe
2020. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
2020. dec. 6. 21:50
 14/44 anonim ***** válasza:

anyád rendesen kib*szottveled


ez a méreg által okozta tünetek

2020. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

A kezdetleges anyatigrisek később képesek lehetnek ilyet tenni a férfigyermekükkel sajnos


a pénz vezényli őket, mocskosul viselkednek továbbra is veled, annak ellenére is ha jót produkalsz, vagy ha meghalt vlki a csaladban, ugyanugy folytatja

2020. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
az is előfordulhat, elvált szülőknél, bosszul a fián keresztül, valahogy édesapádra emlékeztetheted őt, így torolja meg
2020. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
itt nem csak anyám prolbéma it apám amiket tet piha leírhataltan
2020. dec. 6. 21:59
 18/44 anonim ***** válasza:
A képet nem tudom megnézni de a sandagyanúm hogy András Te vagy az. Tudod hogy súlyos problémáid vannak, azt is tudod hogy felügyelet alá szorulsz. Ha megint kétségeid vannak akkor hívd fel az orvosodat.
2020. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

Felvetem a kérdést.


Nem gondoljátok azt, hogy Magyarországon pont a *férfiakkal* csinálja ezt az édesapa , édesanya, a családban, a gyógyszerekkel való pénzszerzést gyermekből, s a gyógyszerekkel való gyermeksterilizálást?


Valamint nem gondoljátok azt, hogy pont hogy az injekciótól, meg a többi szintetikus szennytől, antipszichotikum, riszperidontól lesz *problémás* a gyermek a családban?


Mihamarabb segíteni kell, nehogy ennél is rokkantabb legyen, azonnal szteroiddal kéne kezelni az esetet, ezért mondtam, menj el Endokrinológushoz, és próbálkozz feliratni Proviron t, valószínű (ezek hízást okoznak, amiket a fenekedbe kaptál), szóval hogy valószínű a Prolaktin szinted magas (tehát megnövekedett), amiből kifolyólag elhíztál, s öngyilkossági hajlamod, depressziod, faradtsagod, csont izom fajdalmaid, s szexualis problemaid keletkeztek.

2020. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
ahogy mondod utolsó de mit tegyek??
2020. dec. 7. 20:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!