Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól van ez így??

Szerintetek jól van ez így??

Figyelt kérdés
Ugye röviden 29 éves leszek mivel rokkandnyugdíjam van így kapom pénzt nem dolgozom tehát (utállom ezt a mondást ,de pénzből éllünk)szüleim tartank el mondhatni,de anyumnakkifizettem egy téli hosszú kabátot 150 euró volt de kölcsönzött tőlem pénz 200 eurót adtam is neki szerintem abból akar nekm venni karácsonyi ajándékot jól van ez így??? Melleleg utállom magm 29 évesen legnagyobb ellenségemnek se kívánám amin keresztül mentem és lett komoly pszihológiai bajom traumák végett járok ijekcióra skizofrénia injekcióra ,de nem érzem magam jól sőt még rosszbul érzem magam sokszor mint kelen vannak félelmeim és sajnos nagyon elhíztam pedig teljesen kisportolt testem volt eggyáltalán mire járok szerintetek injekcióra mikor tudom,hogy több kárt okoz mint hasznot hiszen pisztolyt nem tartottak a tarkómhoz?? meddig színézskedjek jövő évi tervem lefoggyak stb legyen barátnőm tudjak ölt=ozködni ,de hát kapom pénzt sajnos anyám elvette jól csinállom vagy nem ??? vagy mit kellene tennem az életemmel??? /Kérem normális válaszokat várok!!(
2020. dec. 6. 21:22
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
nem megyek el többet rá és megvan oldva a probléma
2020. dec. 7. 20:05
 22/44 anonim ***** válasza:

anyád először fenyíteni fog


szerintem sehogy se tudnád meggyőzni


egyedül az a dolog állhat fent, hogy te fizikálisan produkálod, ragaszkodsz hozzá, h nem fogsz elmozdulni egyenesen a pszichiátria felé


ám a probléma nem fog megoldódni, s légy férfi, vállald fel a szexualis meg izuleti fajdalmas dolgokat az orvosnak, mert igy csak magadat vered at, akarmennyire is hiszed azt h ezaltal nem leszel ferfi, nem ferfias, mindenkepp ebben a formatumban, magaddal szursz ki.

2020. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nincs *utolsó* ugyanaz a kérdező vagyok, aki a kezdetek óta próbál neked segíteni, hisz általában az ilyen problémákkal küzdő férfiakon nem segítenek gyakorin, meg úgy kb máshol se bírják hallgatni, aki meg rajtam kivul ilyen kerdesnel ide firkant vlmit, az nagy esellyel nem segiteni fog rajtad, hanem lerombolni, ne segitsen olyan, aki nem jartas benne.


valoszinu ha kulonbozo kerdezok lennenek, akkor teged jobban lehetne ramotivalni arra hogy tedd a dolgod, de elszomoritalak, h en vagyok az egyeduli , meg még rajtam kívül az, aki ide firkantott valamit.

2020. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Bocs kimaradt bizonyos rész


A *probléma nem fog megoldódni* azáltal h letetted az injekciót, mert a negatív tünetek az injekciobol adodoan, ugyanugy utolag is tapasztalhatoak lesznek, ezert ajanlottam az endokrinologust, azon belul is az adott szteroidot.

2020. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
akkor mit tegyek t=obbet nem kapom ergo nem lesz a véremben az injekció így kiürül és ennyi vagy nem??? vagy mit tegyek?
2020. dec. 7. 20:39
 26/44 anonim ***** válasza:

Autista vagy?


Mondtam hogy benned marad ha leálltak a méreg adagolásával, ezért menj el majd endokrinologushoz feliratni a Proviron t



ahogy anyád abba hagyta a méreg adást, utána kerj idopontot endokrinologushoz, es ott a proviron t probald feliratni, a szexualis problemaidra hivatkozva, meg a fizikalis fajdalmaidra hivatkozva


vert vesznek ugy is toled, valszeg a prolaktin odal is gond lesz

2020. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Ne várd már hogy a monitoron keresztül mint egy isten, helyreállítsom kilometerektol a problemaidat


mar azon is csodalkozhattal volna, h felajanlottam h rairok anyadra


nem veszed eszre a segitsegeket, moho vagy.. telhetetlen

ezert kezdek mar rajonni, h feleseleges nagy tetelbe segitseget nyujtani vadidegeneknek

2020. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
azért mert féllek teljesen ideges vagyok anyám elvette pénzem és arcátlanul csak rendelget a neten !!! vissza fogja adni a pénzt??
2020. dec. 7. 21:12
 29/44 anonim ***** válasza:
mégegyszer leirom. ha te magad nem akarsz sajat magadon segiteni akkor hagyjuk az egeszet. mar igy is tatott szajjal kene hogy legyen, amekkora segitseget ajanlottam fel:D siralmas
2020. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
*hogy legyél
2020. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!