Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások nagyon szépnek látnak,...

Mások nagyon szépnek látnak, pedig teljesen átlagos vagyok, talán még átlagon aluli. Össze vagyok zavarodva. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon átlagos, snassz vagyok, mégis az emberek ki is mondják, kimutatják és sokszor másképp is viselkednek velem. Nem értem ez a kettő hogy fér össze.
2020. dec. 6. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs önkép zavarod? Vagy lehet nem engeded esetleg be a dicséreteket, emiatt nem hiszed el. De ne aggódj, csak jót szeretnének neked! És mindenki szép a maga módján, biztos gyönyörű vagy! Vigyázz, nehogy csak egy bizonyos dologért dicsérjenek..
2020. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Képet és meg mondom:D
2020. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kisugárzásod dob egy nagyot rajtad, azt mások látják/érzik, te annyira nem.
2020. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül, szerinted erre mit mondjunk?
2020. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy? A férfiakat ismerve, annyira vágynak a kapcsolatra/szexre sokszor, hogy az átlagos/rosszabb kinézetű lányok felé is nagyon kedvesek, bókolnak, hogy megkapják őket. Ha nem csak férfiaktól kapsz ilyen visszajelzést, akkor önkép zavarod lehet, esetleg emocionális okokból nem fogadod el saját magad, ezáltal a képed is csúnyának láthatod.
2020. dec. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy önképzavarom van, mivel én tényleg azt gondolom, hogy snassz vagyok, mások pedig mást látnak. Nem rakok fel képet, mert tényleg az emberek többsége így áll hozzám. Nőkkel nem igazán vagyok együtt, de tőlük is megkaptam, általánosban mindig. Viszont egy viselkedési formát hoztam létre emiatt. Tudom, hogy mire használhatom a kedvességüket és látom rajtuk, hogyha jól esik a szemüknek rám nézni. Viszont még így is azt gondolom, hogy nincs bennem semmi. Talán ez tetszik nekik, hogy létrehoztam magamtól egy bájos formát, ami pont erre van, hogy kezelje ezeket a visszajelzéseket?
2020. dec. 7. 14:38
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Az jó, hogy legalább az önbizalmad a helyén van, én mindig azt hiszem, ha néznek, hogy valami furát mondhattam, pedig utána mondják, hogy milyen jó a hajam, pedig nekem meg az a semmi extra, bár lehet csak mert én megszoktam.:D
2020. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 pont hogy nincs önbizalmam
2020. dec. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!