Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha az online oktatás...

Az gáz, ha az online oktatás ideje óta a két szülőn kívül konkrétan senkihez egy szót se szóltam (mert nem volt kihez)?

Figyelt kérdés

Nov. 11.óta megy az online, részt is veszek benne, na de az órák előadás jellegűek, tanár beszél és feladatot ad, meg se kell szólalni.

Nem is szólok. És mivel sulin kívül máshova nem járok (max a közértbe) így ennek eredménye hogy nov 11. óta senkihez egy árva szót nem szóltam. A két szülőn kívül.

Nincs kihez és nincs mikor. Ja és persze nagyon nincs is mit, mert mit is mondanék bárkinek.


Ez gáz vagy ez van és kész?


2020. dec. 8. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon beszélek azóta senkivel, csak unoka nővéremmel, unokabátyámmal, az autószerelőmmel, meg a boltos csajszival. Szerencsére mindegyikőjükkel jóban vagyok, szóval ennyiből jobb egy fokkal. Szerintem kicsit menj ki városba/faluba, ahol laksz és talizz valamelyik barátoddal. :)
2020. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

ez van és kész :DD

én se szóltam volna ha a tanáraim nem préselnék ki belőlünk a hozzászólásokat :D

2020. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

" talizz valamelyik barátoddal. :"


És melyikkel a rengeteg közül? Lássuk csak kit válasszak? A senkit vagy a senkit? A nullából nem sok lehetőség van válogatni.

2020. dec. 8. 09:19
 4/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Igaz én már rég nem vagyok diák de anno a nyári szüneteim így teltek.
2020. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A közértben hogy érteted meg magad? :)
2020. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ott mit kell megértetni magam? bedobom a kosárba ami kell, majd fizetek. mit kell ott megértetni?
2020. dec. 8. 09:25
 7/13 kicsibarany ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nincsenek barátaid, ahogy írod, akkor mit zavar? Valszeg előtte se beszéltél senkivel a szüleiden kívül csak ha muszáj volt.
2020. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem "gáz" , az a gáz hogy picsogsz ilyesmi miatt, és a flegmán válaszolsz a többieknek.
2020. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
A #8-asnak igaza van.
2020. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ne zavar, és nem érzed ettől rosszul magad, akkor nem mindegy, hogy gáz-e mások szerint vagy nem?
2020. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!