Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, ha az online oktatás...

Az gáz, ha az online oktatás ideje óta a két szülőn kívül konkrétan senkihez egy szót se szóltam (mert nem volt kihez)?

Figyelt kérdés

Nov. 11.óta megy az online, részt is veszek benne, na de az órák előadás jellegűek, tanár beszél és feladatot ad, meg se kell szólalni.

Nem is szólok. És mivel sulin kívül máshova nem járok (max a közértbe) így ennek eredménye hogy nov 11. óta senkihez egy árva szót nem szóltam. A két szülőn kívül.

Nincs kihez és nincs mikor. Ja és persze nagyon nincs is mit, mert mit is mondanék bárkinek.


Ez gáz vagy ez van és kész?


2020. dec. 8. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek a suliban barátaim, szóval amikor be kellett járni akkor sem beszéltem senkivel, csak ha szóltak hozzám. De akkor is csak a szüleimmel, tesómmal beszéltem. Ez most is így van, nem változott semmi. Akkor te kihez szóltál a suliba, ha nincsenek barátaid?
2020. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van. Suliban max a padtársammal beszéltem, de az is kényszerből volt. Családtagokon kívül egyedül a boltos csajszival vagyok jóban, de vele is azért, mert nyáron együtt dolgoztunk (szüleimnél dolgozik a boltban). Ezen kívül a BFF-emmel kb. 3 naponta beszélek csak de az is csak messenger (írásban).....
2020. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az írásodból az jön le, hogy korábban is ez volt a helyzet. Hogyha idegesít, akkor szerezz barátokat. Ha nem, akkor ne nyávogj.
2020. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!