Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztos jó ha az ember önmagát...

Biztos jó ha az ember önmagát adja?

Figyelt kérdés
Ha valakinek szélsőséges, radikális nézetei vannak ami a legtöbb embert kikészít akkor nem hiszem hogy ez jó ötlet mert nem lesz valami népszerű, meg egy ember csak saját maga láthatja az igazi arcát.
2020. dec. 8. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Már az is tökjó, hogy ezt észreveszed...sokan csak elkönyvelik magukban, hogy mennyivel jobbak és nagyszerűbbek a többi embernél, és ez így van jól....nem, nincs jól.


Próbáld ugyan olyan fontosnak és érdekesnek látni az összes embert egyenként, mint önmagadat.

2020. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11. De én nem látom magamat érdekesnek :D, sok ember mondja rám hogy szociopata vagyok. Akaratlanul is tárgyiasítom az embereket és nem tudok rájuk érző lényként tekinteni. Egyáltalán nem vagyok fontos, igazából mindenkit lehet nélkülözni persze vannak olyan személyek akik nélkül kevesebb lenne a világ de még ők is nélkülözhetőek.
2020. dec. 8. 18:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi sem jó, pláne ebben az országban: ha ilyen vagy, akkor tutyimutyi vagy, ha olyan vagy, akkor meg nagy az arcod. Ha nem szólalsz meg, beléd kötnek, ha nagyon hangoskodó vagy, akkor megint baj.

Ki érti ezt?

2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13. Emberi logika..
2020. dec. 8. 18:33
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt sem értem egyesek hogy képesek kapcsolatban lenni egy agresszív állattal meg ilyen kétszínű patkányokkal.
2020. dec. 8. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!