Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben az esetben is látens...

Ebben az esetben is látens meleg az illető?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk magának már bevallotta, hogy neki a saját neme jön be, és tudatosult benne, hogy ő meleg, viszont senki más nem tud róla, senkinek nem mondta el, és mások előtt próbál a legheteróbbnak tűnni. És ha mondjuk egy homofób baráti közössége vagy családja van, akkor velük együtt szapulja a melegeket és üvöltözik rájuk mindenféle csúnya szót, amivel a melegeket illetni szokták. Ő maga viszont tudja, hogy ő is meleg, de inkább úgy tesz mások előtt mintha ő lenne a legmeleggyűlölőbb a sok közül, csak, hogy ne lógjon ki a sorból és még véletlenül se gyanakodjon rá senki. Az ilyen is látens meleg?

Vagy csak azok, akik saját maguk előtt is tagadják, hogy ők melegek?



2020. dec. 8. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szájer, te vagy az?
2020. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem értek hozzá, de lehet, hogy intelligencia kérdése. Az is lehet ez egy fejlődési folyamat része és amíg rákényszerül egy adott közegben a "túlélése" érdekében, hogy ő is szidja a melegeket, akkor megteszi.


Példa a család. Ha ott kap enni, lakhatást és a család elvárja, hogy ő is szidja a melegeket, akkor lehet, hogy szidni fogja(Sotckholm-szindróma), ha meg már saját lábán megáll és nem kényszerül rá, akkor nem fogja szidni őket.


Úgy tudom ezek a dolgok, már az anyaméhben eldőlnek, az anya hormonszintjének megfelelően, tehát, hogy valaki így vagy amúgy születik teljes mértékbben független tőle, hiszen már magzatkorban eldől. Azon lehet vitatkozni, hogy az anya hormonszintje miért ilyen, vagy miért amolyan, lehet-e befolyásolni vagy sem.


Nem értek hozzá, lehet tanult viselkedés is, nem tudom.


Ha valaki pedig azért meleg, mert az édesanyja méhében a hormonszint eltérő volt a nagy átlagtól, akkor őt szídni olyan, mintha valakit azért szidnának mert fiú vagy éppen lány, tehát ostobaság. Nem értek hozzá.


Nem tudom mit jelent a látens, lappangó meleg kifejezés.

Valaki, ha rájött, hogy ő meleg, akkor a logika szerint ő már nem látens, hiszen kimondta saját magának, csak a közeg ahol tartózkodik, amitől valamiért függ, az rákényszeríti, hogy hazudjon, hogy odatartozzon.


Ha valaki ilyen cipőben jár, tippem szerint, mindaddig így fog viselkedni, amíg nem erősebb benne a vágy(nemi vágy, hormonszint), hogy kitörjön és felvállalja magát vagy egyszerűen valami más őszinteségre kényszeríti, készteti.

2020. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem az.

Ha tudatosul benne, akkor nem lehet az. Lehet nem fogadta el saját magát, a melegségét, de ez rengeteg emberben így van sajnos.

2020. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Például egy könyv szólt különböző női fantáziákról minden témában, kutyák,négerek,erőszak. Sokak számára elég volt csak a fantázia világa nem tették meg a valóságban. Úgye a nők maszti során nem péniszeket bámulnak egy képen/ monitoron, hanem csukott szemmel fantáziálnak, legtöbbször idegenekről, akit sosem láttak. Meglepően sok volt az erőszakkal kapcsolatos levél (fantázia) méghozzá a négerekkel kapcsolatos, ahol nem is egy, hanem három teperi le. Az író szerint az erőszak köré épített fantázia a négerekkel csak egy védelmi eszköz, mert nem meri bevallani magának, hogy hatalmas cerkákra vágyik, mert mi másért jönne szóba a néger férfiak. Itt látenciáról beszélhetünk, elhárítja a vágyat, és erőszakos négerek döngetik meg. Ezt a könyvet 91-ben adták ki, megdöbbentő fantáziák vannak benne.
2020. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga elfogadta a melegségét akkor nem látens, szimplán még nem áll készen, hogy felvállalja magát mások előtt. Vannak szituációk ahol sajnos nem képes az ember még felvállalni a saját szexualitását sokáig mert fél, hogy megváltozik az emberek véleménye róla stb. 21/f
2021. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Egy ritka hozzáállas az enyém de megosztom.Én 22 évesen vallottam be magamnak de sosem tudtam elfogadni .Rájöttem viszont,hogy nem is kell.27 évesen megtértem,befogadtam szîvembe az Úrat és azóta megváltoztattam a világnézetemet azaz Biblia világnézetem lett amibe pl nem fér bele az Evolúció. Ezt a jelenséget is mint a homoszexualitás ahogy a Biblia is bűnként kezelem.Ezt az óemberi bűnös természetemet halálba adtam,és mivel újjászülettem,bennem van Krisztus természete,napi szinten nemet kell,hogy mondjak a bűnre és az azóta eltelt 15 év alatt már mondhatom,hogy isten megváltoztatott.Nőkkel foglalkozom,szeretnék még 42 éves vagyok most,megnősülni,csupán hiszem,hogy férfi vagyok így határozom magamat és ennek megfelelően cselekszem.Közel se mondom azt,hogy nincs már bűnös vágyam,Uram bocsá van,hogy elesek önkielégítésbe mialatt férfira gondolok,de hiszem,hogy Isten megbocsát és tovább folytatom a dolgomat a kitűzött célom felé,hogy családom legyen feleségem gyerekeim stb.Tehát ezt én így élem meg mert teljesen elhiszem a Biblia szavait miszerint homoszexuálisok nem örökölhetik Isten országát és nekem a legfontosabb dolog,hogy hálom után a mennybe kerűljek. Én szeretem magamat,úgy érzem helyén van az önbecsülésem,én együtt tudok élni,hogy a bűnös vágy megvan bennem de megteszek mindent,hogy bűn nélkül éljek mégha vannak gyenge pillanatok mint mindenkinek en hiszem,hogy minden bünből van kiút,a homoszexualitásból is én ezt szivem mélyén legbelűl mindig éreztem,hogy ez olyasvalami ami nem én vagyok ha egy férfi nemiszerv még vonzó is én ember vagyok akinek van lelkem is lelkileg sosem tudtam azonosúlni azzal,hogy én férfibe szerelmes legyek,szerintem nem is lehet, ez ki kell mondani egy perverzió,amire minden embernek meg kell találni a gyógyírt. Én úgy hiszem megtaláltam,persze hívőként is egy harc a hit nemes harca megvivni az óemberem bűnös homoszexuális vágyát leküzdeni,véleményem szerint ezt természetfeletti erővel azaz a szent szellem ereje nélkűl lehetetlen is,de én akarom ezt a harcot mert hitem végcélja nap mint nap előttem lebeg... egy feleség,gyerekek ,jó egzisztencia,boldog élet.Tudom,hogy sok lefele kezet fogok kapni,de csodálatos dolog a szabad akarat, én nem ítélkezek senki felett a homoszexuális életet folytató embereket is tisztelem joguk van úgy élni de én is ezt várom el hogy tiszteljék bennem hogy én meg az utamat választottam és meg akarok 100%- ban változni..
2023. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!