Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le azért sokan...

Miért néznek le azért sokan amiért majdnem 30 évesen a családi házban lakom és nincs saját családom?

Figyelt kérdés
Rokonok meg mindenki aki ismer. Házat nem bírok venni hiába dolgozom. Albérletbe nem bírok menni mert nyomorognék csak. Életem szerelmét se találtam meg így nem csoda hogy nincs családom de még csak feleség se. Most azért vegyek el csak úgy valakit hogy elmondhassam hogy van feleségem vagy mi? Csak olyan nőt vennék el akivel tényleg jól meg lennénk. Ha nem találok ilyen hölgyet akkor én sose nősülök meg. Saját házat azt nagyon szívesen vennék de képtelenség. Pedig nagy álmom.

2020. dec. 9. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hopp, bocsi elnéztem egy másik kérdéssel kevertelek, amúgy csak sz.art le, ennyit tudok mondani!
2020. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!