Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bénázok állandóan? 18...

Miért bénázok állandóan? 18 éves létemre is mindent leverek kiöntök elejtek egyszerűen káosz van amerre csak megyek.

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 22:15
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
100%
Gyerekkorodban hogyan reagáltak a "bénázásaidra"?
2020. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy ADHD-s? Amúgy lehet, hogy nem is mindent ejtesz le, csak eltúlzod, arra figyelsz oda, amikor ilyen történik, mert ostorozod önmagadat.
2020. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Körülöttem is, nyugi
2020. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Talán csak kétbalkezes vagy de az is lehet hogy nagyon csak a hibaidra figyelsz

Akar mi is van nincs ezzel az egvilagon semmi baj

En pl minden egyes etkezesnel vagy az eteltol vagy az innivalotol majd meg fulladok mert felrenyelek:D

Szinte minden egyes setam soran megbukok valamiben es majd pofara esek

Mindenkinek vannak ilyen dolgai szerintem meg vicces is senki sem tokeletes😊 fogd fel poenosan persze tudom sokszor idegesito lehet de ezen kar ragodni ugy vagy jo ahogy vagy😌

2020. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint több önbizalomra teszel szert, ez elmúlik.

Én is átmentem ezen, tudom, miről beszélek.


Egyszerűen túl erősen félsz a kudarctól, a szégyentől, attól, hogy kinevetnek, és ez rányomja a bélyegét a mozdulataidra.


Én önbizalomnöveléssel foglalkozom, ha érdekel, keress meg privátban.

2020. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban rosszul reagáltak rá, mármint leginkább az anyám. Az adhd-re nem tudok mit mondani, igazából néha képes vagyok egész délután ülni, néha pedig 1 órát nem megy
2020. dec. 10. 07:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó írtam privátot
2020. dec. 10. 07:17
 8/11 Thispain ***** válasza:
#6 Akkor érthető nagy valószínűséggel. Mivel anyukád a viselkedésével félni tanított meg a hibáidtól, és nem kijavítani, vagy szembenézni azokkal, így alapvetően inkább félsz a hibáidtól, ami miatt kevésbé tudod irányítani a testedet úgy, ahogy szeretnéd(néha enyhén le is blokkolsz), emiatt mint egy önbeteljesülő jóslat, megrtörténik az, amitől félsz.
2020. dec. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy bénázok 47 évesen.Tanár vagyok, és a padok között közlekedve mindig kék-zöldre ütöm a combomat, mert mindig nekimegyek a padok sarkának. Lesodrom a gyerekek füzeteit, repkednek a tollaim stb. Itthon főzés közben minden feldől, kiborul. Szeles vagyok, mindig rohanok, mindig több dolgot csinálok egyszerre, beszélgetek valakivel, de közben teljesen máson gondolkodok, és beszéd közben teljesen elfelejtem, hogy mit akartam mondani.

Mondjuk nekem ez nem okoz traumát. Változtatni úgysem tudok rajta.

2020. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezektől eltekintve jó/átlagos a kézügyességed? A látásod rendben van? pl nem okoz gondot szabad kézzel egy spirált v. egyenesvonalat húzni? Ezt azért kérdezem mert ha ez (is) problémás, érdemes lenne felkeresni egy neurológust,mert gond lehet a motoros funkcióiddal.
2021. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!