Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lép az ember túl azon,...

Hogy lép az ember túl azon, hogy nem olyan az arca amilyen szeretné?

Figyelt kérdés
Mármint hiába szidom magamat, álmodozok, tagadom az nem változtat azon, hogy nézzek ki. Szóval fölösleges ezen aggódnom, de még sem tudom elengedni. Volt-e már veletek ilyen? - Trollkodhatok ide de akkor megy a dislike muhahaha!

2020. dec. 10. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Úgy hogy felnő. Tiniként én is szerettem volna magas és szőke lenni, olyan arccal mint barbiebaba, de egyszerűen felnőttem és megszerettem magam úgy ahogy vagyok.
2020. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Felnő és rájön, hogy ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is. Nem azzal foglalkozik, hogy mi lenne az elérhetetlen ideál, hanem azzal, hogy a lehető legtöbbet hozza ki a saját adottságaiból.
2020. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Vagy egy vállránditással, vagy plasztikai sebész segitségével (ha sok pénze van erre!)
2020. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg a testem nem olyan. Az se jobb.
2020. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legvégső soron ott a plasztika. Nem kell nagy dolgokra gondolni, ismerős csaj csak az orrát "csináltatta meg". (Amúgy nem volt sem nagy orra,sem kampós, vagy ilyenek), de csináltatott egy olyan turcsi orrot. Rengeteget dobott rajta.
2020. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha lány vagy, úgyse az arcodat nézik meg a pasik, ha meg fiú, akkor elég, ha egy fokkal vagy szebb az ördögnél.
2020. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt cafolnam 6os. A csunya fiuk nem igazan kelendoek, meg a nem igazan szep lanyoknak se kellenek.
2020. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, a mai világban az előnytelenebb külső inkább a férfiak dolgát nehezíti meg
2020. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!