Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyitől már pszichopata vagyok?

Ennyitől már pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek akiket ki nem állhatok. Ha nem látom őket, akkor nincsen semmi baj, de ha ott vannak a közelemben nagyon nehezen tudom elviselni őket, és van amikor nincs is alkalmam elmenni onnan ahol ők vannak. Olyankor van, hogy annyira irritálnak, hogy azon fantáziálok, hogy mit csinálnék velük, hogy milyen mocskos módon végeznék velük, meg kínoznám őket. Van amikor annyira felhúzom magam, hogy leírom a kínzásokat, amit velük tennék, meg, hogy hogyan ölném meg őket. De persze ezekről csak fantáziálok, meg írok róluk. Ez engem megnyugtat, és így adom ki a feszültséget.

De nem tennék ilyet soha a valóságban. Így mennyire vagyok pszichopata?



2020. dec. 10. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyiben ezeket a gondolatokat nem valósítod meg, nincs nagy baj. Viszont hosszútávon ezek a negatív gondolatok mérgeznek téged és belülről felemésztenek, felőrölnek. Próbáld ezért ezeket a destruktív, pusztító gondolatokat elhessegetni magadból és helyettesítsd be pozitív érzésekkel. Ne azzal foglalkozz, milyen rossz dolgot tennél az ellenségeiddel, hanem hogy milyen jó dolgot cselekednél embertársaiddal. Azt megkérdezhetem, mi miatt járnak a fejedben ilyen pusztító gondolatok ? Ki, vagy kik iránt táplálsz ilyen gyűlöletet és mivel érdemelték ki ezt ?
2020. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Lenyeg,h semmisitsd meg az ilyen iromanyokat,mert ha veletlenul meghal az illeto mashogy ,akkor ha rossz kezekbe kerul a papirod,teged fognak gyanusitani.
2020. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2020. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!