Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SZAVAZZATOK ! Átmennél egy...

SZAVAZZATOK ! Átmennél egy szürrealisztikus világba, amolyan Álomvilágba, ahol a te álmaidat és vágyaidat látnád hiánytalanul megvalósulva? Az lenne a kitétel, hogy soha többet nem jöhetsz vissza a jelenlegi világba, állapotba.

Figyelt kérdés
Azok a vágyaid és álmaid is ott lennének ebben az álomszerű világban, amit esetleg nem értél el, viszont SOHA TÖBBET nem jöhetnél vissza a jelenlegi világba, állapotba.

2020. dec. 11. 11:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, szívesen elmennék oda
Nem mennék el
34 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha a rémálmok is ott vannak, akkor inkább nem.
2020. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvalósítva? És utána? Lehetnek újabb vágyak? Nem teljes a kerdes
2020. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De am mindegy, csak el innen
2020. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden vágyam megvalósul, miért jönnék vissza?
2020. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem fogalmaztam érthetően. MINDEN vágy és pozitív álom hiánytalanul megvalósulna.
2020. dec. 11. 12:16
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden azonnal megvalósulna, azt az emberi psziché nem tudná kezelni. De ha szükséges lenne hozzá pár nap, és akár el is veszthetem, hogy újra megalkossam, az az emberi pszichének vállalható létezés szóval mennék
2020. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden vágyad ami 4 éves korodtól jelen pillanatig vágyad volt? Vagy csak a jelen pillanatban is érvényes megvalósítatlan vágy. Folyamatosan változik az ember. 4 évesen meg 28 évesen más vágyaid vannak.
2020. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná.
2020. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze

Én ezt most is meg bírom csinálni, csak vissza tudok jönni:D

2020. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Az élet attól szép hogy nem tökéletes, nem álomszerű. Hogy mindig van hova fejlődni, értem ezt úgy hogy te is tudsz több lenni, meg amit alkotsz az is.

Nem értékeljük úgy a hullámhegyeket, ha nem voltak előtte hullámvölgyek. Sosem lehetünk büszkék, ha nem erőltetjük meg magunkat, nem küzdünk hanem mindig "csak az van amit akarunk".

Egy ilyen élet előbb-utóbb unalmassá is válik. Egyértelműen nem kéne. 22N

2022. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!