Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy már 23 évesen...

Normális, hogy már 23 évesen nem örülök a szülinapomnak, mert nem akarok mégegy évvel idősebb lenni és az egészet stresszként, negatívumként élem meg? Még 2 napig élveztehem azt, hogy csak 22 vagyok, aztán 1 évvel idősebb leszek.

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan megy az idő, mint ha csak tegnap kaptam volna meg az érettségi bizonyítványt és fel sem bírom fogni, hogy ez már lassan 5 éve volt.. Ha kérdezi valaki, akkor le is szoktam tagadni 1-2 évet. Fejben nem érzem magam 23-nak, lélekben még gyerek vagyok mindig.

2020. dec. 13. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én már tortát sem igénylek, nem ünneplem az öregedést számokban, viszont belül örök gyermeki részem megőrzöm.
2020. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem is simán hidegen hagynak a szülinapok.
2020. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy hidegen hagy, hanem hogy frusztrál is.
2020. dec. 13. 00:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a legdurvább? Hogy néhány nap eltérés van köztünk, és rohadtul pontosan szó szerint ugyan ezekre szoktam gondolni. Olvasás közben megijedtem, hogy én raktam ki egy ilyen kérdést.
2020. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
És hozzáteszem, ha olyan ember kérdezi a korom, akinél nem számít, hogy "hazudok" (pl. idegen, vagy akivel csak felszines kapcsolat ápolok), én is le szoktam 1-2 évet tagadni.
2020. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Talán ha haladnál vhova az életben nem csak idő menne el feletted, nem éreznél igy. Dehát céltalanul mit vár az ember ugye.
2020. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Túl sok a szabadidőd hogy marhaságokon agyalj. Én a 25-öt ünnepeltem volna nagyon, mert az már negyed század. 30-nál azt mindtam, magánügyem, nem is mondtam az akkori újdonsült kollégáimnak, úgy gondoltam semmi közük hozzá.


Aztán úgy elrohant az idő, hogy a 40-et fel sem fogtam. Akkor volt kicsit fura érzés, amikor anyám köszöntött a 41.-nél, és basszus. Akkor esett le hogy ez már a 4. X már 1 éve.

2020. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális , amit most érzel ez miatt . Mivel én tegnap lettem 24 éves és ugyan azt érzem , mint te . 24 . " tegnap " még csak 20 voltam . Hogy a fenébe megy ilyen gyorsan az idő ? Szomorú ......
2020. dec. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Már tinikoromban sem értettem a többieket, hogy miért akar mindenki minél előbb felnőtt lenni. Én sem várom a szülinapomat mert olyan hihetetlen hogy ennyire rohan az idő és ennyire rövid az élet. Édesanyám nemrég még szaladgált utánam mikor épp csak totyogtam, most meg nyugdíjas, édesapámat már el is vesztettem 🙁

Viszont én soha nem hazudok a koromról, sőt, nagyon élvezem a reakciókat mikor valaki megtudja hogy 32 vagyok, mert mindig 18-20-nak néznek.

2020. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan ezt érzem én is, hamarosan 23 leszek. 😭
2020. dec. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!