Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy már 23 évesen...

Normális, hogy már 23 évesen nem örülök a szülinapomnak, mert nem akarok mégegy évvel idősebb lenni és az egészet stresszként, negatívumként élem meg? Még 2 napig élveztehem azt, hogy csak 22 vagyok, aztán 1 évvel idősebb leszek.

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan megy az idő, mint ha csak tegnap kaptam volna meg az érettségi bizonyítványt és fel sem bírom fogni, hogy ez már lassan 5 éve volt.. Ha kérdezi valaki, akkor le is szoktam tagadni 1-2 évet. Fejben nem érzem magam 23-nak, lélekben még gyerek vagyok mindig.

2020. dec. 13. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a tavaszi karantén közepén volt a születésnapom húsvét környékén. Konkrétan semmit nem éreztem hogy az a nap bármivel különlegesebb lett volna mint a többi, sőt szarul is éreztem magam. Monjuk ez nem újdonság, 20 éves korom után az összes születésnapom szar volt, de az idei kifejezetten.
2020. dec. 13. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Annyira én sem örülök a dolognak, jövőre csak 21 leszek, de a szülinapom csak arra emlékeztet, hogy mennyire el vagyok maradva mindennel, és emlékeztet a rám váró örök(?) magányra is.


20F

2020. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Valójában az egész egy hülyeség. Határvonalat húzunk 22 és 23 között, mintha a kettő közt bármilyen komoly különbség volna.


Az idő nem falakat ugrik át, hanem másodpercről másodpercre haladva telik egyenletesen (még ha nem is annak érezzük).


Ugyanez a véleményem az évszakokról, az ember által kitalált évfordulókról és évekről - megpróbálunk felosztani egy feloszthatatlan folytonosságot, mert így könnyebb eligazodnunk benne.


De jelentőségük valójában nincsen.

2020. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is 23 leszek és aaaaaah. 18 évesen éreztem ezt először, hogy 17 akarok lenni. Most 19-cel is megelégednék, de ez már sok...
2021. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!