Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hol szocializálódott az...

Mégis hol szocializálódott az olyan ember, akinek a Kellemes ünnepeket kívánok üzenetre mindössze annyi a reakciója, hogy küld egy like jelet?

Figyelt kérdés

Nem közeli rokon, hanem pl régi ismerős stb...akire egy pillanat erejéig is, de gondol az ember.

Ennyire buták az emberek?


2018. dec. 24. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
a facebookon
2018. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A 85601. Karácsonyi jókívánságnál amit úgy szórnak ilyebkor az emberek az utolsó idegennek is,néha tényleg már csak egy like jelre telik. Gondolom ha nem üzenetben írtál neki akkor meg pláne ne várj személyesebbet
2018. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem érdekled.Te se foglalkozz vele.
2018. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es privát üzenetben írtam, annak aki kicsit is fontos. Nyilván 3 kisgyerek mellett (8 év alattiak) nincs időm minden volt kollégának stb névre szóló üzenetet írni. De gondoltam rájuk külön is. Nem csak üzenőfalra tett tucat üzenettel.

Őszintén szólva nekem rosszul esik, hogy egy ,,tucat képeslapot,, sem tudott visszaküldeni.

2018. dec. 24. 12:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva miért kellene többet írnia. Ez a karácsonyi üzengetés meg képeslapozás a képmutatás csúcsa. Az év 99 százalékában szarsz a másikra ilyenkor meg elkezdetek nyálasabbnál nyálasabb üzeneteket küldözgetni...
2018. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem buták az emberek, csak lehet, hogy nekik is van 3 kisgyerek és épp velük foglalkoznak, nem pedig hülye üzenetekkel fárasztják a távoli ismerőseiket.
2018. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
És az az ember hol szocializálódott,aki facebookon kíván boldog karácsonyt?
2018. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég nagy öngól ezen problémázni.


Pont ezért tartom felesleges képmutatásnak az egész karácsonyt meg a jó kívánságokat.


Mindenki küldözgeti a sablon üzeneteit, aztán ha van reakció az a baj, ha nincsen akkor az. Mintha lenne bármi értelme annak a 2 sornyi nyáladzásnak egymás felé, mikor a való életben telibe szarjuk egymást.


Szerintem egy földön kívüli szemlélőnek elég vicces lehet, hogy emberek "virtuális képeslapok" általi kamu üdvözléseket küldözgetnek, megabiteket amik csak a virtuális téren léteznek, Google első találattal le lehet szedni őket. Aztán ezt a virtuális létet vetítik vissza a valós életükre.

2018. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az meg külön vicces, mikor valaki kifejti hogy nincs ideje, mert 3 gyerek meg 24 óra alatt 30-at dolgozik. De azért arra jut idő, hogy egy névtelen oldalon pocskondiázó kérdést írjon ki :D
2018. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3 kisgyerek mellett nincs időd mindenkinek küldeni egy körüzenetet jókivánságokkal, de van időd kiírni egy kérdést a szóban forgó ismerősödről és idegeneknek picsogni róla? Hmm, nagyon érdekes.
2018. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!