Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szánalmasak EGYES...

Miért ilyen szánalmasak EGYES férfiak? Mégis mire számítanak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy pasi.Kb minden kicsit is dekoratív nőre rárepül akiknél persze amúgy semmi esélye


Megmondom őszintén,én munkahelyen abszolút nem öltözködöm dekoratívan.nem olyan munka,és hát párom is van,tehát egy melegítőben flangálok egész nap.Ez a pasi pedig egész egyszerűen levegőnek néz.Ha dolga van körülöttem se szól hozzám,mintha ott se lennék.gondoltam,jó,nem kedvel.


Egyszer úgy adódott,hogy páromtól mentem munkába.Elég csinosan,ahogy őt szoktam megtisztelni.erre mi történik? ez a pasi egész nap körülöttem legyeskedett,hirtelen tök beszédes lett,és bármit mondtam neki,mint egy kiskutya intézkedett azonnal...nem vagyok hülye,tudom hogy egy jó dekoltázzsal be lehet bolondítani jó pár palit,de ez most mi? mire jó?


hirtelen meglátta hogy én is jó nő vagyok és máris megfektetne?

és mégis hogyan? mit gondol,nem vettem észre,hogy eddig mennyire szart rám? azt hiszi elmennék vele egy menetre csak azért mert kegyeskedett észrevenni,hogy ott vagyok?


Szerintetek mire számított?


2020. dec. 14. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Szóval zavarja az egód, hogy máskor szarik rád? Értjük.
2020. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Most azon vagy meglepődve, ha dekoratívabban vagy kiöltözve az egyes pasik hozzáálását is megváltoztatja?


Válaszolva a kérdésre, nem jó semmire, ösztönös reakció, nem kell ezen fennakadni.

2020. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Tippem szerint intelligenciában pont a te szinted. :)
2020. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azt várja, hogy valaki lefekszik vele. Mivel van olyan, aki megteszi, és ezt valószínűleg tapasztalta is már személyesen, ezért próbálkozik be mindenkinél, hogy hátha ők is olyanok. Ez olyan, mint a sorsjegy. Tudod, hogy nagy eséllyel nem fogsz nyerni, de mégis megveszed, mert ki tudja, lehet, hogy pont szerencséd lesz és nyersz.
2020. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Szar ügy, ha csak kirakott cicikkel veszik észre, hogy nő vagy.
2020. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem az a bajom,hogy eddig nőként nem vett észre,hanem hogy ha emberként semmibe néz,akkor hogy gondolhatja,hogy bármi esélye is van bármire?
2020. dec. 14. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos több ilyen szánalmas, felszínes kiéhezett kan van mint gondolnád. A legjobb ha Te is semmibe veszed, amikor "észrevesz". Bár az ilyenek a csökött kis agyukkal nem veszik magukat észre.
2020. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Imádom, hogy mind a kérdezőt szidjátok, de közben igen is, szánalmas a pasi viselkedése. Igazi simp.


Nem egy nőismerősöm mesélte, hogy amint kirakott egy közös képet az új párjával, a fiú haverjai azonnal hanyagolni kezdték, a közösségi médián sokan kikövették.

2020. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Neked fingod nincs a simp szó jelentéséről
2020. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Aki nem tartós párkapcsolatot, hanem alkalmi szexpartnereket keres, az nem azt fogja nézni, hogy emberként milyen vagy, hanem hogy szexuálisan elég vonzó vagy-e a számára. Egy csomó ember ezt már ránézésre is el tudja dönteni idegenekről, szóval minek strapálja magát az ismerkedéssel. És mint már írtam korábban, vannak nők is, akik ilyen kapcsolatokat keresnek. Amennyiben mind a két fél szexkapcsolatot, nem pedig romantikus kapcsolatot szeretne, akkor semmi elítélendő nincs ebben szerintem, hiszen senkinek nem ártanak vele. Csak épp nincs ráírva senkire, hogy egy ilyen kapcsolatra vevő-e vagy sem. Az ő szemszögéből nézve teljesen érthető a viselkedése szerintem, mert nyilván ha nem próbálkozik be senkinél, akkor soha nem talál partnert magának, ha meg sok mindenkinél próbálkozik, akkor előbb-utóbb lesz olyan nő, aki belemegy a dologba. Az egyetlen módja, hogy tudasd vele, hogy te nem vagy nyitott erre, az az, ha (nem bunkó és elítélő, hanem normális stílusban) megmondod neki.
2020. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!