Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen szánalmasak EGYES...

Miért ilyen szánalmasak EGYES férfiak? Mégis mire számítanak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen van egy pasi.Kb minden kicsit is dekoratív nőre rárepül akiknél persze amúgy semmi esélye


Megmondom őszintén,én munkahelyen abszolút nem öltözködöm dekoratívan.nem olyan munka,és hát párom is van,tehát egy melegítőben flangálok egész nap.Ez a pasi pedig egész egyszerűen levegőnek néz.Ha dolga van körülöttem se szól hozzám,mintha ott se lennék.gondoltam,jó,nem kedvel.


Egyszer úgy adódott,hogy páromtól mentem munkába.Elég csinosan,ahogy őt szoktam megtisztelni.erre mi történik? ez a pasi egész nap körülöttem legyeskedett,hirtelen tök beszédes lett,és bármit mondtam neki,mint egy kiskutya intézkedett azonnal...nem vagyok hülye,tudom hogy egy jó dekoltázzsal be lehet bolondítani jó pár palit,de ez most mi? mire jó?


hirtelen meglátta hogy én is jó nő vagyok és máris megfektetne?

és mégis hogyan? mit gondol,nem vettem észre,hogy eddig mennyire szart rám? azt hiszi elmennék vele egy menetre csak azért mert kegyeskedett észrevenni,hogy ott vagyok?


Szerintetek mire számított?


2020. dec. 14. 12:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát hogy hogy mire számított szegény férfiú? Tejesen meghipnotizáltad a dekoltázsoddal, s ekkor eluralodott rajta valami vágy, hogy alákerülj, te szexistennő, te a férfiakat leigázó asszonyság, aki eddig bűvös melleit koldus czondra alá rejtette, de most királynéi ruhában mutatósabbá tette. Egyébként nagyon szép észrevétel, ebből látszik, hogy roppant bölcs is vagy, ugyanis ez a vágy, mint magad is mondtad, "jó pár palit" elkap, ha női dekoltázst lát. Hiába, egyre több nő ébred rá, hogy miben rejlik az ereje.
2020. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg gond van a nagy átlag szövegértelmezési készségeivel.

A kérdezőnek csak az a baja, hogy férfi alapból nem tekinti embernek a nőket.

Csak akkor veszi észre őket, ha "dugható" verziójukat látja.

2020. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A kérdezőnek csak az a baja, hogy férfi alapból nem tekinti embernek a nőket."


Az, hogy munka közben nem kezd el trécselni vele, nem egyenlő azzal, hogy nem tekinti őt embernek. Munka közben én se beszélgetek senkivel, ha nem muszáj, mert egy csomó dolgot kell közben észben tartanom, meg oda kell figyelnem arra, amit csinálok, és nem tudnék emellett még pluszban csevegni is.

2020. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
13# érdekes. Amint a kérdező szexibb lett maris raert dumálni
2020. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, mert akkor szeretett volna elérni nála valamit. De ha nem akar tőle semmit, akkor minek beszélgessen? Ez olyan, mint amikor nézed a buszmegállóban a menetrendet, és vannak körülötted emberek, alapból csak úgy nem állsz le velük dumálni, de ha mondjuk nem tudod, hány óra, akkor odamész valakihez megkérdezni.
2020. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!