Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Huffnágel Pista blog írója...

A Huffnágel Pista blog írója miért gyűlöli és veti meg a nőket?

Figyelt kérdés
Őt nem anya szülte? Hogy juthat el valaki odáig, hogy ennyire meggyűlöl egy EGÉSZ NEMET. És még blogot is ír róla, mintha ez egy követendő dolog lenne. Engem ez nőként sért!

#nőgyűlölet #huffnágel pista
2020. dec. 18. 19:00
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Már van gyerekem, egy kis nő, akit erős nővé nevelek. Nehogy bánthassák a hozzád hasonló tesztoszteron-agresszorok. Vége a férfi világnak, keresztet vethetsz rá. Nem lesznek csak azért előjogaid mert férfi vagy, sőt, szexhez sem jutsz hozzá, mert egy nyominger vagy :D Vége a kis lúzer-vérvonaladnak, majd ha táskában ki lehet hordani, akkor lesz gyereked, te kis Szájerpozitív gyűlölködő. Peace!
2020. dec. 19. 17:29
 32/42 anonim ***** válasza:
85%
Olvastam par irasat ennek a huffnagel pistanak. Talan meg szűz. De hogy egy rusnyasag az tuti.
2020. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
A kommentek között van róla kép. Bizonyítja, hogy nem túl jó, ha anyu és apu testvérek.
2020. dec. 19. 18:18
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy öt-hat éve találkoztam ezzel a véglénnyel. Amúgy jól megmutatják az itteni válaszok, milyenek is a hívei. Tehát adott egy erősen nőgyűlölő blog-több is volt neki, félig-meddig poénból csinálja ez a szerencsétlen (bántalmazó anyja volt, és még sorolhatnám, nagyon durván komplexusos, de én nem sajnálom), többször osztott meg nemi erőszakra és nőverésre buzdító posztokat. És ezen én nőként nem háborodhatok fel, és nem tarthatom elmebetegnek, mert akkor férfigyűlölő vagyok az itteni wannabe incel-mgtow alakulat szerint. :D Tényleg nem érzitek ezt szánalmasnak?

Ez a féreg embereket zaklatott, megosztotta a lakcíműket, telefonjukat. Gyerekes anyákét. Hátha a gyerekeiket valami aljadék incel kipécézi. És akkor az a férfigyűlölő, aki ez ellen a beteg, közveszélyes alak ellen felemeli a szavát.

Az élettársam-aki normális férfi és nem kezeli a nőket közellenségként- azt mondta, hogy ilyen beteg mocskot még életében nem olvasott (bár ez most jó reklám lesz annak a Huffimufinak).


Kérdező, ha megnyugtat: nem írom le az eredeti nevét, bár simán rá lehet guglizni, tehát huffnágelke egy roncs. Már csak vegetál, az összeomlása előtt durvább volt.

Emlékszem 444-en csomó cikk alá odahőbörgött, mindenki kiröhögte. Na, a hívei is ilyenek.

2021. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg nyilván aki megrökönyödik és nem helyesli a nemi erőszakra való buzdítást, az femináci. Eszem megáll. Súlyosan beteg embernek kell ehhez lenni, vagy mamapicifiának, aki vetít.
2021. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
22%

Hat ha nemi eroszakra buzdit, akkor sajnos lejaratja az incel/mgtow eszmet :(


Kar erte. Ez az ut az aszkezis es a tisztasag/tisztulas utja. A fegyver nelkuli haboru, ahogy a reformkori magyar nemesek is kiegyezesre kenyszeritettek a Habsburg birodalmat, miutan a fegyveres haboru elbukott. Fegyverrel, eroszakkal nem lehet nyerni hosszutavon.



36F incel

2021. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a pasi fején látszik a degeneráltság és a gyűlölet. Az mondjuk nem tudom hogy lehet az agresszióra felbújtás legális Magyarországon.


36, az incelség/mgtow-ság annak beismerése, hogy béta sem vagy. Grat!

2021. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

A beta sors milyen jo, mi? Mas gyereket nevelni es szponzoralni.....



36F incel

2021. jan. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
65%
De te arra sem lennél jó. Úgynevezett selejt. De akkor hívd magad incelnek, oké :D
2021. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

"Konkrétan a pasi fején látszik a degeneráltság és a gyűlölet"


Akkor mar en is kivancsi lennek, hogy hogyan is nez ki ez az ember. Beirtam a Google keresobe, de csak a Mezga csaladot adta ki (jogosan).



36F incel

2021. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!