Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknál megmarad mindig a...

Férfiaknál megmarad mindig a vonzalom a fiatalabb nők felé?

Figyelt kérdés
Már több férfi is mondta nekem, hogy ők ilyen téren nem úgy működnek mint mi nők, hogy az aktuális korosztályba tartozó emberekhez vonzódnak. Hanem úgy, hogy ha 18 évesen vonzónak tartotta a 18 éveseket, akkor 25 évesen is vonzónak fogja őket látni, meg 35 évesen is, meg 50 évesen, meg 80 évesen is. Tehát nem marad abba a vonzalom azzal hogy idősödik, csak annyi történik, hogy a vele egyidősöket is majd vonzónak fogja látni. Ez igaz? Ezt már több férfitól is hallottam, és egyikük sem azt mondta, hogy ő ilyen, hanem hogy minden férfi ilyen.

2020. dec. 19. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen, megmarad. Pont azért mert az a korosztály csinos, fiatalos és vonzó, szinte minden férfi szemében.
2020. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Válaszd ketté a kérdést: tetszés (vonzónak találás) és vonzalom nem ugyanaz!


Az első egy szimpla esztétikai érzés - ez nőknél ugyanúgy megvan! Miért ne találhatnék szépnek egy huszonéves fiút?

2020. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

30 éves koromig csak MILF-ek tetszettek.

40 évesen meg ott tartok, hogy 14.-től - 60-ig bárki jöhet.

2020. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Csak tetszenek legfeljebb (nem mindegyik), a vonzalom valami egészen más.
2020. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írják vonzalom és tetszés nem ugyanaz.


Nekem tetszettek fiatalon a tuningolt japán autók, mint Skyline, meg minden Need for Speed kategóriás járgány, és tetszenek a mai napig. Ettől függetlenül 30-40-50 évesen nem ezeket venném meg, ha autót akarnék.

2020. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!