Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már kiégést szociáli...

Éreztetek már kiégést szociális kapcsolatokban, munkahelyen, iskolában stb... Amikor úgy érzitek felőröl a stressz?

Figyelt kérdés
Hogy annyi negatív sz@r ért már titeket, hogy elegetek van az életből?

2020. dec. 19. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Suli, munkahely... Minden "kötelező" közösségi hely ilyen. Random emberek közé bedobva, akik mindent leszarnak és olyanok mint egy csapat veszekedő ovis. Mérhetetlen motivációt nyújt ahhoz, hogy kőkeményen dolgozzak hogy ne kelljen ilyen helyekre mennem, hanem otthonról dolgozzak.
2020. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyet érzek. Van más is?
2020. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Kb 3 hónapig bírom utána jön az érzés, hogy komolyan ezt fogom életem végéig csinálni? Most pedig nem végzek fizikálisan megerőltető munkát. De még is ezt érzem 3 hónap utan, hogy értelmetlen az egész amit csinálok. Ez van. Nem mindenki tudta 14 évesen eldönteni vajon mi akar lenni életében. Most se tudom.
2020. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran érzem ezt. Sokszor legszívesebben elbújnék legalább fél évre egy odúba.
2020. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Utóbbi hetekben folyamatosan. Fáradtak is vagyunk, elegem van abból, hogy főnököm a milliós fizetése ellenére baszik a gép elé ülni, kiadja nekem a dolgait, lelép munkaidő végén, én meg miatta maradjak??? Phaszt! }:(
2020. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
0-24 ezt érzem. Az élet egy rakás romhalmaz
2020. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Jelenleg is ebben vagyok benne, kib×tt megoldást nem találok rá.
2020. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A suliban és a szociális kapcsolataimban éreztem ezt és sajnos még most is. Tart már jó ideje, és már egyre jobban várom, hogy ez véget érjen. Keresem rá a megoldást, de eddig még nem sok sikerrel jártam..
2020. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs se munkam, se lakhatasom,se baratok, akik segitenenek. Teljesen magamra vagyok maradva. 3 napon belul vagy valtozas vagy halal.
2020. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utóbbi hónapokban sajnos csak ezt érzem. Keresem rá a kiutat, de így karanténban a kikapcsolódás lehetősége is limitált, hiába pihenek rá a sok hülyeségre, nem tudok feltöltődni sem.
2020. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!