Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha nem akarok...

Nagyon gáz, ha nem akarok jogosítványt?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok már, de nem igazán érdekel a vezetés, az autók.

Pedig jelenleg lenne pénzem rá, és tudnék venni.

De megmondom őszintén, hogy magától az eü-től, a kresztől, és a gyakorlati részétől, illetve legjobban a forgalmi vizsgától is félek. Engem ne szívassanak, nincs türelmem már lenyelni a sok szivatást, az idegrendszerem nem a legjobb.


De jobban belegondolva, nem is nagyon lenne szükségem rá:


-Kirándulgatni nem nagyon megyek, az itthoni programokat preferálom.

-Ha sok mindent kell vásárolni, akkor megtudom rendelni online is.

-Ha pedig nyaralni megyek, akkor repülővel megyek, mert szeretek repülni. Bár eddig a családommal mentem, és az öcsémnek volt jogsija, tehát béreltünk autót, de már nem hinném hogy velük mennék, úgyhogy ezt valahogy megkéne oldanom majd, mert még sok helyre szeretnék eljutni, és busszal valószínűleg neccesebb lesz, ha nem ismeri az ember az ottani tömegközlekedést...


Nem is beszélve a fenntartási költségekről, a benzinről stb. Szerintem nagyon sok pénzt elvisz.


2020. dec. 19. 17:42
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
81%
Mintha csak én írtam volna. Én nem tartom gáznak, de van aki annak tartja, ezt el kell fogadni.
2020. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Mostanában amennyi idióta autós van (pedig nem is pesti vagyok), eléggé nagy stresszhelyzetet okozna a vezetés nekem, most amikor az öcsémmel jöttünk, akkor is van egyfajta stressz, pedig nem is én vezetek.


Régen azért nem volt ennyi autó nem..? és figyelmesebbek is voltak az emberek.. Legalábbis én úgy emlékszem. Ma már legtöbb családnak legalább 2 autója van.

2020. dec. 19. 17:50
 3/38 anonim ***** válasza:
65%
Én 19 vagyok. És ugyanígy érzem. Nincs rá szükségem
2020. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%

Nem az autokkal van a baj, hanem azzal hogy nulla onbizalmad van, a fobiaid miatt rettegsz mindentol ami kimozdit a komfortzonadbol. Amig ezt nem kezeled, nem is fog semmi valtozni.


Amugy nem 'gaz' a dolog addig, amig ki nem derul hogy minden utazasnal, barhonnan valo hazajutasnal valaki mastol fuggsz, valaki masra kell varni, buszon zotyogni, vonatmenetrendet lesni, mocskos tomegkozlekedesi jaratokon maszkban-kesztyuben utazni...

2020. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de mint említettem, itthonról dolgozom (nem csak a vírus ideje alatt, hanem amúgy is), illetve ilyen egy évbe ha 5-ször fordul elő talán az a szituáció, amit említettél, ez még bevállalható szerintem.
2020. dec. 19. 18:10
 6/38 anonim ***** válasza:
25%

Még 3 éve mikor gyakorlaton voltam, ott volt a főnök fia aki akkor volt 31 éves. Nem volt jogsija, ugyanígy nem érdekelte a vezetés. Viszont ha menni akart valahova, mindig a feleségét ugrasztotta, mert neki volt kocsija. Én ezt így elég gáznak tartottam.

Egyébkènt sosem tudhatod, mikor lesz olyan helyzet 5-10 év múlva mikor jól jön a jogsi.

Nekem jogsim van, kocsim még nincs. Ha munkaügyben napközben mennem kell a belvárosba, ügyetintézni stb nagyon rossz, hogy (nem túlzok ) de két órám tuti elmegy rá a rossz buszközlekedés miatt. Kocsival meg simán megjárnám. Csak ez más téma mert még gyűjtenem kell rá.

N

2020. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%
47/F nincs jogosítványom nem is nagyon lesz .
2020. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
22%

Gáznak nem gáz, de a jogsi hiánya azért egy képesség hiánya is, ami nélkül meg lehet lenni, de jobb, ha van. Bármikor adódhat olyan lehetőség az életben, hogy szükség van rá, teljesen mindegy, hogy most mi van, és időigényes a papír és a rutin megszerzése is.

Ráadásul minél idősebb az ember, annál nehezebben megy.

2020. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kene ilyen pasi
2020. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nekem sem kéne olyan nő, akinek nem kéne ilyen pasi.
2020. dec. 19. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!