Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is volt hogy egész életébe...

Más is volt hogy egész életében nem érdekelte a vezetés, de most már mindenáron jogosítványra vágyik?

Figyelt kérdés
mi lett velem? egész nap arról álmodozom mennyire jó lenne vezetni. mehetnék bárhová. most nem tudok szabad lenni mert itt vagyok az isten háta mögött. már meguntam az életem. annyira jó lenne autóval elmenni most is. lenne kedvem. de még csak most fogok beiratkozni iskolába. mire ebből jogsi lesz? mikor lesz?

2020. máj. 30. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb ugy vagyok vele hogy mikor fér màr bele hogy egy kocsit fenn tudjak tartani? Nem a jogsi volt a nagy kérdèsem soha.
2020. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer eljutok erre a pontra, de egyelőre még a "továbbra sem érdekel" fázisnál tartok.
2020. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem még akkor sem érdekelt, minor meglett. Eleinte nagyon nyűgként tekintettem a kocsira, városon belül (BP) nem is használtam mert kezdőként rémálom.


Aztán megszerettem, főleg a hosszabb utak miatt. Egy ideig maga a vezetés élménye, újdonsága is vontozz, így 1-2 év elteltével meg már szimplán a gyorsaság, hogy eljuthatok bárhova 1-2 óra alatt. Illetve a "szabadság" hogy nem másokhoz vagyok kötve.

2020. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35 éves koromig halogattam a jogsiszerzést. Egyáltalán nem vágytam rá, és a gyakorlatban is teljesen jól megvoltam nélküle.

Most sem ez életem álma, simán leélném a következő 35 évemet is vezetési élmény nélkül, de most jutottam el abba az élethelyzetbe, hogy muszáj. Jövő héten megyek KRESZ vizsgára.

A szabadságra, amit adni fog, már vágyom, bár biztos, hogy Budapest belvárosában nem fogok vezetni, ha nem muszáj.

Amúgy egy rokonom autósoktató, ő azt mondta, hogy a kezdéstől számítva átlag 4 hónap, amíg valaki jogsit szerez.

2020. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!