Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek használják GYK.hu ? Ki az aki manapság meg mindig használja ?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek normálisak vannak köztük érdekes figurák .

2020. dec. 20. 06:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
49%
trollok, vitagerjesztők, provokálók, saját igazukat híresztelő nyomorékok akiknek semmilyen ellentmondó válasz nem tetszik, mások életében áskálódók, osotobák, perverzek és nagyon kevés a normális válasz...
2020. dec. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Én azért használom a gyakori kérdéseket mert unatkozok, nincsenek barátaim,amikor olvasok egy kérdést,és látom,hogy valaki a személyes gondját osztja meg az számomra sokat jelent, olyan mintha segíthetnék egy barátnőmnek,részese lehetek valakinek

Érdekes sok különböző sztorit látni és segíteni

2020. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
62%
mostanában van egy unatkozó lómániás kislány aki akar venni lovat és anyja nevében is írogatott majd egy nap kitett vagy 5 kérdést XD...
2020. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

Rendkívül sok magányos fiatal tini kezdte el használni az újítás óta. E mellett alapból sok a troll tini, a magányos 20-35 köztiek, kevés 50 évestől fölfele életkorú van. Több férfi, mint nő, de ismétlem: itt is sok a troll (férfi vagyok, de nőként írok...).

Tehát egy problémás szériából áll a csapat.

2020. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
70%

Én a mindennapi életben teljesen normális vagyok.

Ide csak trollkodni járok csak úgy mint az origo.hu-ra ezer éve mikor még lehetett ott kommentelni.... Az se ma volt.

2020. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
meg emlékesztek a 2012-es ki akar "babásodni" kérdésre? ami végül fórummá alakult meg a napokban zárták le a kérdést XD...ott szinte már a napjaikat is megbeszélték a csajok mint "jajj ilcsikém mi történt a dokinál? már lázban égek az esküvő miatt, már a meghívókat gyártom" :D...nagyon cringe volt végig olvasni őket...sokan abban az évben akartak babásodni is..
2020. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%
Időt tölteni vagyok itt, néha röhögni járok fel. Hihetetlen mennyire sötétek az emberek és mennyire nincs önbecsülésük. A való életben elég komoly munkám van és normálisan környezetben élek. Ha olyan kérdés van ahol azt látom tényleg tudok segíteni tapasztalttal vagy bármivel azt megteszem. De aki alapból menthetetlen azzal trollkodom. Leszarom ki mennyire pontoz le vagy milyen piros betűs üzenetet kapok.
2020. dec. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%

1: te melyik vagy? ;)


Én iden regisztráltam a home office miatt, nem tudok kimenni a kollégákkal kávézni/ebédelni úgyhogy magányos 5-10-30 perceimben feljövök. Mivel egyébként is emberekkel kapcsolatos szakmám van, szokva vagyok a hülyékhez meg a mentálisan terheltekhez, szóval azon nem lepődök meg, hogy itt is sok van belőlük. Magam részéről van, hogy trollkodok, van, hogy tényleg segítő szándékkal írok pl személyes, magánéleti kérdésekre. Emellett a szakmámat érintő kérdésekben is szoktam segíteni. Úgyhogy sztem közel sem annyira vészes a dolog, mint ahogy itt fentebb írják, nem sokban különbözik bármely egyéb internetes fórumtól.

2020. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
20%
Bettegek
2020. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
Te
2020. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!